کلاهبرداری طراحی شده با تلفن

تماس تلفنی با شما ، از یک شماره ساختگی

تاریخ انتشار : ۱۶:۲۷ ۰۸-۰۲-۱۳۹۹

تلفن من زنگ می زند ، گوشی در دستم است ! بی آنکه نگاهی به شماره تلفن بیاندازم ، با سرعت گوشی را بر می دارم! صدای زنانه ای با " الو" گفتن به سرعت تماس را قطع می کند . شماره تلفن با کد " 0038" است که از آن زنگ زده می شود

تبریز امروز:

مزاحم تلفنی -وارطان واهرامیان

تلفن من زنگ می زند ، گوشی در دستم است ! بی آنکه نگاهی به شماره تلفن بیاندازم ، با سرعت گوشی را بر می دارم! صدای زنانه ای با " الو" گفتن به سرعت تماس را قطع می کند .

شماره تلفن با کد " 0038"  است که از آن زنگ زده می شود ، یعنی این شماره " 0038975002078"


0038 شماره تلفنی جعلی است. از پاسخ دادن به تماس های تلفنی خودداری کنید . این شماره ها به نام شماره های تلفنی تصادفی شناخته می شوند که گاه با عنوان Fake نیز شناخته می شوند تمام شماره های تولید شده توسط Fake Number ، از جمله 0038 ، جعلی هستند.

اگر با 0038 با شما تماس گرفته اند ، باید در پاسخ دادن به تماس های آنها بسیار محتاط باشید.یعنی به هیچ وجه به آن پاسخ ندهید . شناسه شماره تلفن تماس گرفته شده یعنی تلفن شما ، تقریباً به شکل قطعی با یک شماره رسمی رزرو شده ، یا به عنوان بخشی از یک شوخی دقیق یا بدتر از آن برای یک کلاهبرداری مخرب تله گذاری شده است. هوشیار باشید و اجازه ندهید کلاهبرداران پول شما را بربایند. هیچ گونه تماس یا پیام متنی را از 0038 قبول نکنید.

 

نقاشی : مزاحم تلفنی ، اثر وارطان واهرامیان

 


نظرات کاربران


@