پیام توئیتری عجیب در آغاز سال ۲۰۱۸

پیام رمزی جولیان آسانژ

تاریخ انتشار : ۱۶:۴۰ ۱۱-۱۰-۱۳۹۶

پیام آسانژ شامل یک کد ۶۰ حرفی و لینکی به کلیپ Paper Planes خواننده مشهورM.I.A. است. کاربران حدس و گمان های مختلفی در خصوص این پیام منتشر می کنند. به طور مثال طبق یکی از نظریه ها، آسانژ مرده و کد کامل کننده « دکمه ی اضطراری » است که پس از آن « فعالیت » ویکی لیکس باید برخی از اسناد مهم را منتشر نماید.

تبریز امروز:

پیام عجیب و رمزی آسانژ در آغاز سال ۲۰۱۸

 

جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس صبح امروز اول ژانویه پیام عجیبی را در صفحه توئیتر خود منتشر کرد که آرامش را از صدها کاربر توئیتر سلب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، این پیام شامل یک کد ۶۰ حرفی و لینکی به کلیپ Paper Planes خواننده مشهورM.I.A. است.
کاربران حدس و گمان های مختلفی در خصوص این پیام منتشر می کنند. به طور مثال طبق یکی از نظریه ها، آسانژ مرده و کد کامل کننده « دکمه ی اضطراری » است که پس از آن « فعالیت » ویکی لیکس باید برخی از اسناد مهم را منتشر نماید.
برخی دیگر بر این گمانند که این کد سیگنالی برای انتشار افشاگری های جدید است. بعضی از کاربران حدس می زنند که او در حال حاضر در هواپیمایی به سمت آمریکاست.
عده ای متن کلیپ را تحلیل کرده و رمزهایی را در شعر آن جستجو می کنند به طور مثال من را در مرز بگیر، من ویزایی به اسم خودم دارم و مدارکی بیشتر از کمیته امنیت ملی شوروی.
خبرنگاران راشا تودی سعی کردند با سفارت اکوادور در لندن تماس بگیرند ، جایی که آسانژ از سال ۲۰۱۲ در آن بسر می برد. اما پاسخی دریافت نکردند.
هفته ی گذشته صفحه توئیتر آسانژ برای مدتی غیر قابل دسترس شد ولی دوباره آنرا فعال کردند.


نظرات کاربران


@