ماوی رنگ لی " قجله "
اونی بیز "قجله" آدی لن تانیاردیخ، چوخ ذکاوت لی بیر قوش ! آلانا کندینه یاخین چول ده ، اوتورب قجله لره باخیردیم ! بو چوخ یاخین گلیردی ! ماوی رنگی او قارا قانادلارینی پاریلدادیر دی ! ایمکان یاراتدی بیر نئچه فوتو شکیله!
شب ، ماه پشت ابر
پس ابر آتش افروختی آسمان بروشنی کشاندی
سوررئاليسم در عکاسي
اسم من لسزک بوجنوسکی است. من در سال 1977 در لهستان متولد شدم. بزرگترین علاقه من عکاسی است. اغلب از تکنیک دستکاری دیجیتال استفاده می کنم. من مجذوب امکان تداخل در دنیای اطرافمان و ساختن آن هستم که در زمینه عکاسی به حساب می آید. بیشتر اوقات عکاسی من یک اشتیاق بزرگ است، اما همچنین یک ماجراجویی عالی...
سنجاب قرمز هلندی نامزد کسب جایزه عکاسی حیات وحش
عکس الکس پانسیر از یک سنجاب پرنده در هلند با عنوان جک پرش، در فهرست نهایی جایزه اصلی جوایز عکاسی کمدی حیات وحش ۲۰۲۲ قرار گرفته است. این عکس سنجاب قرمزی را در حال پریدن در حین طوفان باران در مااشورست هلند ثبت کرده است.
جای دوچرخه کجاست
دوچرخه از هرجا که ممکن باشد، رد می شود ! هرجا که امکان داشته باشد ، می ایستد و هرجا که شد پارک می کند !
کابوی ناشناس سیگار مارلبورو
این تصویر ممکن است برای شما آشنا به نظر برسد، و این احتمالاً به این دلیل است که این عکس مرد معروف سیگار مارلبورو است. تصویر این کابوی گمنام برای چندین دهه توسط سازنده سیگار استفاده می شد.
زندگی روی ریشه هایم ! من می رویم!
و من می رویم آن چنان که روئیده ام! باز سبز می شوم آن چنان که سبز شده ام ! می ایستم آنچنان که ایستاده بودم! و سایه ام باز آرام بخشت خواهد بود و حضورم تکیه گاهی برای دستان تو!
زردآلوها در دستان باغبان
از دل ودیده گرامی تر/دست————بیجار—کردستان
گل سفید بر روی آب
چه آرام ! چه ملایم ! بر آب نشستی! بر بسترت نقش گذاشتی ! و نگاه من بر خود بستی !
سگ چوپان ناظر بر اطراف است
گله از کوه سرازیر شده است و از جاده عبور می کند ! گرد و خاک همه جا را فرا گرفته است ،هیچ بز و گوسفندی به من که کنار جاده ایستاده ام و نگاه شان می کنم توجهی ندارد ، اما سگ گله مغرور نظاره گر اطراف است
مسجد امام علی رشدیه
رز خانه ما
آراسته خود به رنگ آراسته خود به عطر عطر و رنگ خاک و آب چه به سرعت رسید به شاخه و برگ گل پشت شیشه خبر از بهار داد
و گنجشک در میان شکوفه ها قهقه سر داد
یک تبسم یک لبخند قدری عطر کمی رنگ طراوت باران بوی خوش و گنجشک مفتون شد آواز شادمانی سر داد و با جیریک جیریکش قهقه ها زد
22 بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد
روزی که سلطنت و تخت و تاج شاهان فروپاشید
زاغ ها و عینالی
رنه رابرت در سرمای غربت انسان ها یخ زد+ ویدئو
رنه رابرت ، عکاس سوئیسی در 19 ژانویه در 84 سالگی در خیابان های پاریس بر اثر سرمازدگی جان باخت. چگونگی در گذشت او که به گرفتن تصاویر عمیق رقص فلامنکو اختصاص داشت، غرب را و سردی جامعه انسان ها را تحت الشعاع قرار داده است. دوستان، همکارانی که شخصیت و هنر فردی او را توصیف می کنند مرگ او را به نمادی وحشتناک از انسانیت زدایی از مردم در شهرهای مغرب زمین می انگارند.
مرگ در تنهایی خیابان های شلوغ
رنه رابرت، عکاس سوئیسی، ساعت 9:30 شب سه‌شنبه 18 ژانویه خانه‌اش را برای پیاده‌روی معمول عصر خود در خیابانی شلوغ در مرکز پاریس ترک کرد که روی زمین افتاد و نتوانست از جایش بلند شود. سپس رابرت به مدت 9 ساعت در سرمای شدید دراز کشید در حالی که توسط کسانی که در خیابان بالا و پایین می رفتند نادیده گرفته می شد، تا اینکه صبح روز بعد یک فرد بی خانمان متوجه پیکر بی حرکت وی روی زمین شد و با اورژانس تماس گرفت. زمانی که امدادگران برای کمک رسانی رسیدند، دیگر دیر شده بود: رابرت قبلاً تسلیم سرما شده بود و بر اثر هیپوترمی جان خود را از دست داده بود.
غروب زمستانی تبریز
مسجد شکللی در یک روز برفی
عینالی در زیر برف
عینالی زیر برف است ، تصویر عینالی را از مسیر پایان یولی نشان می دهد.
دوچرخه ، برف و تبریز
یک رکاب دومی سومی نه دیگر ! نای رکاب زدن ندارم ! باد برف و قوی تر از همه سرما!
غروب آتشین تبریز!
برف سفید روی زمین سرخی آتش بر آسمان چه سان می توان جمع شان کرد؟ این زمین را با آن آسمان !
عواید شهرداری متعلق به بیت المال است
عواید شهرداری بخشی از بیت المال است و باید خدمات خوب شهری برای شهروندان ارائه گردد شهردار شهرمزارشریف گفت: درآمد و عواید شهرداری شهرمزارشریف جزء بیت المال است و باید در مقابل این عواید خدمات شهری خوب برای شهروندان ارائه و عرضه شود.
تصویری از برف در اتوبان سهند - تبریز
برف هرچند نازک اما بالاخره برزمین خوابید و نقش و نگار زمین را برخود گرفت ................