حلقه نجات
آویزان از آزادی
هواپیمایی که به سوی آزادی می رفت ، برایشان جایی نداشت ، آنها هم توانستند از آن آویزان شوند ...........................
کاریکاتورهای کوید 19 -کرونا ویروس+ ویدئو
جامعه بدون طنز قابل تصور نیست ، سخت ترین و دشوارترین موضوعات را می توان برای آگاهی عمومی به طنز بیان داشت ! اینجاست که تیره ترین و دردناک ترین روزهای بشر معاصر در دوران تنهایی حمله دشوار ویروس با خنده و کاریکاتور طرح می گردند.
زنجیره
بیکاری تحصیل کردگان
وعده های انتخاباتی
نظم و انضباط
پول
مسابقه بین المللی کاریکاتور با موضوع ضد نژادپرستی
مسابقه بین المللی کاریکاتور با موضوغ ضد نژادپرستی توسط تونز مگ اجرا می شود ؛ فرصت ارسال آثار تا 10 خردادماه 1440 است..
خصوصی سازی
خصوصی سازی پاسخ سرمایه داری به سو عملکرد دولت ها است. نتایج آن در بهترین حالت غیر از انتظار بوده است.
وقتی قوطی نوشابه یک بمب می شود
یک نوشابه خالی وقتی به عنوان آشغال در خیابان می افتد، می تواند مشکلات بسیار فراهم کند .......................................................
طلب عفو و مغفرت !
امام جماعت برای مرد متوفی طلب عفو و مغفرت می کند و از طلبکارانش تقاضای گذشت و عفو او را می نماید .............
زندگی اریش ازر؛ هنرمند آلمانی
در زندگی خصوصی با انتقاد از هیتلر و جنگ زندگی را می گذراند . همسایه اش او را 70 سال پیش ، در مارس 1944 ،گزارش كرد ، پلیس ایالتی مخفی سوسیالیست ملی ("گشتاپو") وی را به همراه دوستش اریك كناف دستگیر كرد. آنها به "تضعیف قدرت نظامی و خیانت به دشمن" متهم شدند. شولز ، صاحب نظر در مورد " اریش ازر " ، که همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره "بنیاد اریش ازر" - e.o.plauen در پلاون است ، می گوید: " اریش ازر " حتماً می دانسته که اظهارات وی چه عواقبی می تواند داشته باشد. چرا او چنین بی پروا رفتار می کند ، در واقع نامشخص است." در 6 آوریل 1944 ، اوزر در دادگاه خلق تحت قضاوت قاضی مخوف رولان فریسلر به اعدام محکوم شد. با این حال ، اریش اوزر شب قبل خود را در سلولش کشت. ...... در 13 دسامبر 1934 ، اولین داستان از 157 داستان با پدر و پسر ظاهر شد." اریش ازر" ، با نام مستعار پلاِون در `سیستم دولتی آلمان در دوران نازی کار می کرد ، گرچه او جنگ را مردود می دانست . این داستان ها تصویری شاد از یک پسر موهای نامرتب و یک پدر تاس و با یک سبیل است که معمولاً بدون کلام کنار می آیند. بی انتها! با نگاهی طنز آمیز به دو شخصی که یکدیگر را دوست دارند کشیده شده است. خالق آن ، کاریکاتوریست اریش ازر ، نه تنها در آلمان، بلکه در جهان با این داستان های پدر و پسر تا به امروز شناخته شده است.
قیمت شلوار
هنوز کمتر کسی در محله ما دلیل این اختلاف قیمت دو شلوار را متوجه شده است ؟؟؟؟
همکاری
چتر حمایتی
در خط مقدم
علیرضا پاکدل متولد ۱۳۶۰ در مشهد ، کاریکاتوریست و کارتونیست و طراح کارکتر، ایرانی است. او برندهٔ چندین جایزه بزرگ معتبر جهانی است و تاکنون چندین نمایشگاه مستقل از آثارش برگزار شده‌است. کاریکاتورهای پاکدل در سال ۲۰۲۰ با موضوع شیوع بیماری کرونا و تلاش پرستاران و کادر درمانی با استقبال جهانی روبه‌رو شده است.
انتخابات آمریکا با نبرد بعد از انتخابات همچنان ادامه دارد !
ترامپ و بایدن همچنان برای کاخ سفید تلاش می کنند، این جدال چگونه ادامه خواهد یافت...
حنظله همچنان با طنزهای تلخ نگاه می کند ..............+ ویدئو
ناجی العلی یکی از برجسته ترین کاریکاتوریست های جهان عرب بود. کارتونهای طعنه آور ، سوزناک و شاید خیلی جسورانه داشت، کارتون های ناجی ال علی از تجربه وی به عنوان یک پناهنده فلسطینی از کودکی به وجود می آمد و به وضوح منعکس کننده مواضع سیاسی او بود ، که اغلب مورد انتقاد رژیم های عرب بود. ترور فیزیکی وی 23 سال پیش در 50 سالگی بوقوع پیوست .
سقوط بازار سهام ، سقوط قیمت نفت ،نازل شدن کرونا ویروس
در دوران قرنطینه ی کرونایی ، تو باید در خانه بمانی!
آلودگی آب
رسیدن به هدف !
همیشه می توان به هدف رسید ، اما هدف هایی انتخاب کنید که حصول آن در زمان معنی دار باشد
و مدرسه ها باز می شود!