سیاست های مهاجرتی ترامپ شکل می گیرد! .

تصمیم دولت ترامپ برای خروج مهاجرین السالوادوری!

تاریخ انتشار : ۲۲:۵۲ ۱۸-۱۰-۱۳۹۶

زلزله و سپس رانش زمین در سال 2001 در السالوادور سانتا تکلا را در هم کوبید؛ دولت ایالات متحده در آن زمان امکان اقامت برای خانواده های زلزله زده را که در بحران های بسیار پس از زلزله قرار گرفته بودند را صادر کرد.اما آنان باید اکنون از کشور خارج شوند!

تبریز امروز:

زلزله و سپس رانش زمین در سال 2001 در السالوادور سانتا تکلا را در هم کوبید؛ دولت ایالات متحده در آن زمان امکان اقامت برای خانواده های زلزله زده را که در بحران های بسیار پس از زلزله قرار گرفته بودند را صادر کرد.

پلیس السالوادور در جدال با گروه های تبهکار پس از زلزله در سال 2001

نزدیک به 200 هزار نفر از اتباع السالوادور که بیش از یک و نیم دهه مجاز به زندگی در ایالات متحده بودند، باید این کشور را ترک کنند، این تصمیم براساس سیاست های مهاجرتی دونالد ترامپ شکل گرفته است و این مورد اولین تصمیم مدیریت ترامپ در سال نو میلادی است.

مقامات امنیت داخلی امریکا اعلام کردند که آنها یک برنامه بشردوستانه برای ال سالواداری  ها که به علت زلزله ویرانگر در کشورشان در سال 2001 مجاز به زندگی قانونی در ایالات متحده شده اند را پایان داده اند.

السالواداری ها بزرگترین گروه خارجی بودند که از" وضعیت موقت حفاظت" بهره مند شدند، که آنها را از اخراج غیرقانونی از ایالات متحده محافظت می کردند. این تصمیم فقط چند هفته پس از آن صورت گرفت که ایالات متحده بیش از 45 هزار نفر از اهالی هائیتی  را از حمایت های پس از زلزله سال 2010 حذف کرد ، هندوراس نیز در این لیست قرار دارد و نیکاراگوئه نیز در سال گذشته حمایت های خود را از دست داد.

 


نظرات کاربران


@