انیمیشن با موسیقی فیلم زوربای یونانی

ماریزا ؛ الاغ چموش!

تاریخ انتشار : ۱۶:۰۴ ۰۱-۱۰-۱۳۹۶

نیکوس ماهیگیر قرار است تا ماهی های خود را به رستوران بالای کوه برساند، ماریزا الاغ چموش به علت سنگینی بار نمی تواند در گرمای تابستان حرکت کند و نیکوس ماهیگیر آهنگ یونانی زوربای یونانی را برای وی در پخش صوتش باز می کند و ماریزا رقص کنان راه می افتد

تبریز امروز:

 ماهیگیر قرار است تا ماهی های خود را به رستوران بالای کوه برساند، ماریزا الاغ چموش به علت سنگینی بار نمی تواند در گرمای تابستان حرکت کند و ماهیگیر آهنگ یونانی زوربای یونانی را برای وی در پخش صوتش باز می کند و ماریزا رقص کنان راه می افتد ، شادمانی رقص و صدای موسیقی باعث می شود که آن دو متوجه نشوند که چه زمانی به بالای کوه رسیده اند و آنجاست که متوجه میشوند، در میانه رقص و آواز تمام ماهی ها بر زمین افتاده است و در اوج ناراحتی ماهیگیر، ماریزا آهنگ زوربای یونانی را برایش پخش می کند که همانا یادآور آخرین صحنه ناکامی زوربای یونانی است که به شادمانی واقعی در مواجه با ناکامی خود می پردازند و حال آن ها با درک یکدیگر می توانند کارهای بسیار انجام دهند. 

 

انیمیشن کاری از کنستانتین کریستالیس است که مدیر یک کارگاه هنری انیمیشن درامستردام هلند است.او این انیمیشن را در سال 2008 به عنوان پایان کارشناسی ارشد خود در دانشگاه تکنولوژی سیدنی ساخته است ! اصلیت وی یونانی است! و از انکه توانسته است یونان زیبا را در این انیمیشن به تصویر بکشد بسیار خرسند است. این انیمیشن در فستیوال های بسیاری به نمایش درآمده است.

 

 کاوه وحیدی اذر

 

 


نظرات کاربران


@