دوچرخه

دوچرخه تردمیل ؛ لاپی فیت!

تاریخ انتشار : ۱۴:۴۲ ۲۶-۰۹-۱۳۹۶

او می خواست در هوای آزاد به تمرین بپردازد. درنهایت ترکیب تردمیل با دوچرخه به وسیله ای به نام لاپی فیت منجر گردید. طراح لاپی فیت معتقد است که انرژی مورد استفاده برای لاپی فیت هم اندازه گام زدن در پارک هاست..

تبریز امروز:

لاپی فیت یکی از آخرین نواوری های دوچرخه یک دوچرخه الکتریکی قدم زنی است. این دوچرخه 4 سال پیش توسط  بروین برگ میستر در هلند طراحی شد. و از امسال وارد بازار امریکا و جزایر کاراییب و مکزیکو گردید. ایده این دوچرخه از تمرین های طراح در روی ترد میل در داخل سالن حاصل شد او می گوید که می خواست ترد میل را به خارج از اتاق منتقل کند .

 

او این کار را از اتاق نشیمن خود آغاز کرد. بعد از اجرای طرح اولیه ان را به بیرون از اتاق انتقال داد. او می خواست در هوای آزاد به تمرین بپردازد. درنهایت ترکیب تردمیل با دوچرخه به وسیله ای به نام لاپی فیت منجر گردید. طراح لاپی فیت معتقد است که  انرژی مورد استفاده برای لاپی فیت هم اندازه گام زدن در پارک است.

 

کلمه لاپی فیت ترکیبی از مترادف کلمات قدم زدن، و تکنیکال بودن این حرکت و در نهایت متناسب شدن بدن است .

وقتی کاربر در روی آن به راه رفتن می پردازد، یک سنسور شرایط راه پیمایی را به موتور می رساند 

موتور الکتریکی لاپی فیت امکان دخیره انرژی الکتریکی از 30 تا 50 مایل را داشته و دارای دنده قابل تنظیم جهت سرعت و قدرت های مختلف می باشد

سرعت ان 4 تا 17 مایل در ساعت می تواند باشد.

multi colored bikes

چراغ ال ای دی ، جعبه حمل بار، دنده های شیمانووارد سیستم دوچرخه شده اند. سیستم ترمز و حرکت در حال خلاص از تجهیزات لاپی فیت هستند .

 

گزارش کاوه وحیدی آذر

 

 

 


نظرات کاربران


@