خاورمیانه رو به بحران!

بازیکن غایب !

تاریخ انتشار : ۱۵:۳۵ ۲۱-۰۸-۱۳۹۶

خاورمیانه در حال نزدیک شدن به تحولات سریع و خیره کننده هست ، که نگرانی های مربوط به یک درگیری احتمالی نظامی در لبنان را افزایش می دهد

تبریز امروز:

به نقل از نیویورک تایمز: خاورمیانه در حال نزدیک شدن به تحولات سریع و خیره کننده هست ، که نگرانی های مربوط به یک درگیری احتمالی نظامی در لبنان را افزایش می دهد. در تصویر، یک پوستر از یک بازیکن کلیدی یعنی نخست وزیر لبنان سعد حریری که ظاهرا استعفا داده است در بیروت نصب می گردد.قرار است امشب سعد حریری "بازیکن غایب" از محل اقامت خود در عربستان از طریق شبکه المستقبل با مردم لبنان صحبت کند.
ولیعهد جاه طلب جوان عربستان سعودی بیش از 200 نفر از شاهزادگان سلطنتی و بازرگانان را دستگیر و در بازداشتگاه نگه داری می کند و پس از آن به شدت به هجوم خود به یمن از فقیر ترین کشورهای جهان روی آورده است و میلیون ها نفر را در یمن با گرسنگی تهدید می کند.
رهبر حزب الله لبنان حسن نصرالله براساس ماندن سعد حریری در لبنان را گروگان گیری "نخست وزیر لبنان" اعلام می کند و می گوید که سعودی ها از اسرائیل خواسته اند تا به لبنان حمله کنند. حداقل چهار کشور از شهروندان خود خواستند که از لبنان خارج شوند. در دیگر نقاط، مشاوران رئیس جمهور آمریکا ترامپ در حال کار بر روی "معامله نهایی" برای صلح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها هستند.

 

 


نظرات کاربران


@