عکس های افسانه ها با حیوانات

عکاس روسی که با حیوانات واقعی پرتره هایی مانند داستان های افسانه ای می گیرد

تاریخ انتشار : ۰۴:۵۶ ۱۴-۰۱-۱۴۰۰

عکاس روس در مسکو ، اولگا بارانتسوا ، روش عکاسی کاملاً مسحورکننده ای ساخته است که متشکل از مدل هایی است که با حیواناتی مانند خرس ، گرگ ، راکون ، شترمرغ ، جغد ، تمساح و مار عکس می گیرند. تماشای بوسیدن یا سوار شدن انسان کوچک و شکننده بر پشت یک خرس قهوه ای 1500 پوندی به طول 7 فوت در نگاه اول تعجب برانگیز و حشتناک است ، اما این خرس مهربان استپان است و مدل عکاسی و بازیگر سینماست و این صحنه یک عکاسی افسانه است. شکارچیان او را هنگامی نجات دادند که توله 3 ماهه گرسنه و یتیمی بود. سپس توسط صاحبش ، مربی سیرک ، بزرگ شد. وقتی بزرگ شد ، خیلی اهلی شد تا بتواند دوباره به طبیعت رها شود. امروز ، خرس استپان در 20 سالگی بازیگر 20 فیلم روسی بوده و یک مدل عکس مورد توجه است. رژیم غذایی او شامل ماهی ، سبزیجات و تخم مرغ است. استپان عاشق تعامل با انسانها و حتی عکس گرفتن است. با این حال ، برخی با موزارلا و کلوچه های شیرین او را بیش از پیش به همکاری می کشند و او دهانش را کاملاً باز می کند تا جنبه وحشی خود را نشان دهد.

تبریز امروز:

کودک ایستاده در کنار خرس

عکاس روس در مسکو ، اولگا بارانتسوا ، روش عکاسی کاملاً مسحورکننده ساخته است که متشکل از مدل هایی است که با حیواناتی مانند خرس ، گرگ ، راکون ، شترمرغ ، جغد ، تمساح و مار عکس می گیرند.

عکس با گرگ های هنرپیشه

تماشای بوسیدن یا سوار شدن انسان کوچک و شکننده بر پشت یک خرس قهوه ای 1500 پوندی به طول 7 فوت در نگاه اول تعجب برانگیز و حشتناک  است ، اما این خرس مهربان استپان است و  مدل عکاسی و بازیگر سینماست  و این صحنه یک عکاسی افسانه است.

عکس با گرگ هنرپیشه

شکارچیان او را هنگامی نجات دادند که توله خرس 3 ماهه گرسنه و یتیمی بود. سپس توسط صاحبش ، مربی سیرک ، بزرگ شد. وقتی بزرگ شد ، خیلی اهلی شد تا بتواند دوباره به طبیعت رها شود.

عکس با خرس هنرپیشه

امروز ، خرس استپان در 20 سالگی بازیگر 20 فیلم روسی بوده و یک مدل عکس مورد توجه است. رژیم غذایی او شامل ماهی ، سبزیجات و تخم مرغ است. استپان عاشق تعامل با انسانها و حتی عکس گرفتن است. با این حال ، برخی با موزارلا و کلوچه های شیرین او را بیش از پیش به همکاری می کشند و او دهانش را کاملاً باز می کند تا جنبه وحشی خود را نشان دهد.

او حتی یک مراسم ازدواج نیز برگزار کرده است و دست یک زوج را در دست هم  قرار داده است که در آن 2 نفر را زن و شوهر اعلام کرد!

عکس با گرگ های هنرپیشه


بارانتسوا ، عکاس پرتره ، با عشق به طبیعت و حیات وحش بزرگ شد. او از سال 2007 عکاسی کرده است و در سال 2012 تصمیم گرفت با عکاسی از مدل ها و حیات وحش در جنگلی در نزدیکی مسکو ، احساسات خود را ترکیب کند. او همچنین ظاهر پرجاه و جلال و افسانه ها را دوست دارد ،. تمام پرتره های او با نور طبیعی ثبت می شوند.

این تصاویر در شرایط بسیار کنترل شده ای گرفته شده اند. و افراد نمی توانند  که با خرس ها یا هر حیوان وحشی دیگری عکس سلفی بگیرند زیرا آنها می توانند برای هر انسانی به سرعت پیش بینی نشده عمل کنند.

عکس با خرس هنرپیشه

 بارانتسوا می گوید که بیشتر حیواناتی که از آنها عکس می گیرد به طور مرتب در فیلم ها و عکس های عکاسی ظاهر می شوند.

اوی می گوید : "جلسات عکس با حیوانات بسیار محبوب شده است." "تقریباً هر حیوان یا پرنده یا حتی یک خزنده را می توان برای عکاسی اجاره کرد و بسیاری از عکاسان از آنها استفاده می کنند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. "

عکس با خرس هنرپیشه

 بارانتسوا می گوید: "من عمدتا به پرتره های خلاقانه علاقه مند هستم." "من علاقه و علاقه زیادی به عکاسی خلاق دارم. مهمترین چیز ایده است ، نه فتوشاپ. "

 عکاس می گوید: "ترکیب خرس با حیوانات دیگر غیرممکن است." "گرگ ها می توانند با حیوانات دیگر در همان شات شرکت کنند. ما همچنین می توانیم با روباه ، جغد و زاغ عکس های ترکیبی بگیریم. "

عکس با خرس هنرپیشه

 بارانتسوا می گوید که روزی دوست دارد نمایشگاه های هنری کارهایش را برگزار کند ، اما به دلیل هزینه های انجام شده ، هنوز فرصت نشده است.

 عکس با خرس هنرپیشه
بارانتسوا می گوید: "من دوست دارم عکس هایم در مورد صلح و تعامل با جهان باشد." "همیشه جایی برای مهربانی و عشق وجود دارد!"

عکس با گرگ هنرپیشه

 "عشق من به افسانه ها و ایمان به اسب های شاخدار از کودکی ظاهر شده و به یک دنیای جادویی با جو و هماهنگی خاص خود تبدیل می شود ، که سعی می کنم در عکس هایم نشان دهم. من سعی می کنم کل داستان را در یک عکس جای دهم. "

 

 

ترجمه  توفیق وحیدی آذر


نظرات کاربران


@