مسابقه جهانی عکس پرندگان فینالیست های خود را مشخص کرده است

تاریخ انتشار : ۰۳:۳۷ ۱۴-۰۱-۱۴۰۰

عکس سال پرندگان نامزدهای نهایی مسابقه 2021 خود را اعلام کرد و برنده آن در سپتامبر اعلام می شود. ...........این مسابقه امسال بیش از 22000 ثبت نام از بیش از 73 کشور داشته است که به لیست نامزدهای نهایی راه یافته اند و برای دریافت جایزه نقدی 6،912 پوند رقابت می کنند. علاوه بر میزبانی این مسابقه ، BPOTY می گوید که یک طرفدار حفاظت از محیط زیست است و از طریق شریک خیریه خود به کمک مالی در پروژه های حفاظت مردمی کمک می کند.

تبریز امروز:

پرنده

عکس سال پرندگان (BPOTY) نامزدهای نهایی مسابقه 2021 خود را اعلام کرد و برنده آن در سپتامبر اعلام می شود. 

Tery Whittacker

این مسابقه امسال بیش از 22000 ثبت نام از بیش از 73 کشور داشته است که به لیست نامزدهای نهایی راه یافته اند و برای دریافت جایزه نقدی 6،912 پوند رقابت می کنند. علاوه بر میزبانی این مسابقه ، BPOTY می گوید که یک طرفدار حفاظت از محیط زیست است و از طریق شریک خیریه خود به کمک مالی در پروژه های حفاظت مردمی کمک می کند.

 li ying lu

هر یک از تصاویر برای دریافت مجموعه ای از جوایز  به همراه محبوب ترین عنوان عکاس سال پرندگان در تلاش هستند. سال گذشته ، برنده کلی ماجد آلزاآبی از Vardø ، نروژ بود که یک عکس "هنری و امپرسیونیستی" از اروپا را به دست آورد. می توانید آن و دیگر برندگان مسابقه 2020 را اینجا ببینید.

Zdeneh Jald

تصاویر برندگان در این مسابقه و سایر عکس هایی که در این مسابقه شرکت کرده اند ، در کتاب منتشر شده توسط ویلیام کالینز ، ششمین مجموعه ، قرار خواهد گرفت.

Fahad Alenezi

Irene Waring

 

Gábor Li

 

Diana Schimis

 

Tom Schandy

 

 

 این کتاب دارای بهترین تصاویر از مسابقه 2021 در 256 صفحه است و پر از تصاویر خیره کننده برای الهام بخشیدن به هر عکاس علاقه مند به پرندگان است. 

 


نظرات کاربران


@