امریکا

مجسمه طلایی ترامپ در جلسه محافظه کاران

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۶ ۱۰-۱۲-۱۳۹۹

گوساله سامری یا گوساله طلایی گوساله ای از طلا بوده‌است که سامری آنگاه که موسی به کوه طور رفته بود چند تن از سران بنی اسرائیل از زر و زیورآلات خویش ساختند و قوم خود را به پرستش آن دعوت کردند... یک مجسمه طلایی دونالد ترامپ در کنفرانس CPAC 2021 حضور خواهد داشت ، که نشان می دهد که از نظر جمهوری خواهان و محافظه کاران ، ترامپ یک بت مانند گوساله طلایی از کتاب مقدس است. میچ مک کانل به برت بایر گفت که او از ترامپ 2024 حمایت خواهد کرد ، به این معنی که حزب جمهوری خواه اساساً همه چیزش ترامپ است...رونمایی از مجسمه طلای ترامپ در کنفراس سالانه محافظه‌کاران امریکا انجام می گیرد.....این مجسمه تقریباً به ابعاد انسانی ترامپ را با سر طلایی بزرگ و لبخندی بزرگ بر چهره نشان می دهد. بدن او کاملاً از طلا ساخته شده است ، و او یک پیراهن ، کراوات و ژاکت ، با شلوارک ستاره ای به جای شلوار "پوشیده است"

تبریز امروز:

 کاربران رسانه های اجتماعی روز جمعه جملاتی از فیلم ده فرمان را نقل می کردند ، پس از آنکه ویدیوی کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کار (CPAC) یک مجسمه طلایی مانند بت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا را نشان داد.

ویدئویی که توسط خبرنگار بلومبرگ نیوز ضبط شده است نشان می دهد که شرکت کنندگان در حال چرخاندن مجسمه کاریکاتوری طلایی غول پیکر از ترامپ به داخل سالن کنفرانس هستند ، در میان حدس و گمان ها مبنی بر اینکه بازنده انتخابات سال 2020 اجرای یک مسابقه دیگر را طی کنفرانس سه روزه در اورلاندو ، فلوریدا اعلام خواهد کرد.

بسناتور مک کانل می گوید در صورت پیروزی در نامزدی 2024 "کاملاً" از ترامپ حمایت خواهد کرد

این مجسمه تقریباً به ابعاد انسانی ترامپ را با سر طلایی بزرگ و لبخندی بزرگ بر چهره نشان می دهد. بدن او کاملاً از طلا ساخته شده است ، و او یک پیراهن ، کراوات و ژاکت ، با شلوارک ستاره ای به جای شلوار "پوشیده است"

 

گوساله سامری یا گوساله طلایی گوساله ای از طلا بوده‌است که سامری آنگاه که موسی به کوه طور رفته بود چند تن از سران بنی اسرائیل از زر و زیورآلات خویش ساختند و قوم خود را به پرستش آن دعوت کردند.

 مجسمه طلایی دونالد ترامپ  نشان می دهد که از نظر جمهوری خواهان و محافظه کاران ، ترامپ یک بت مانند گوساله طلایی از کتاب مقدس است.  به این معنی که حزب جمهوری خواه اساساً همه چیزش ترامپ است...رونمایی از مجسمه طلای ترامپ در کنفراس سالانه محافظه‌کاران امریکا انجام می گیرد


نظرات کاربران


@