یک نشریه امریکایی از اوضاع امریکا می گوید

سایه ترامپیسم بر جامعه امریکایی

تاریخ انتشار : ۱۷:۳۸ ۰۴-۱۲-۱۳۹۹

وقتی اکثریت جمهوری خواهان هنوز هم اعتقاد دارند انتخابات سال 2020 از دونالد ترامپ دزدیده شده چگونه می توانیم از دموکراسی خود دفاع کنیم؟ وقتی میلیون ها نفر متقاعد شده اند که ماسک لازم نیست و فاصله اجتماعی لازم نیست ، چگونه می توانیم همه گیری COVID-19 را متوقف کنیم؟ هنگامی که کمپانی های بزرگ نفتی به رای دهندگان این دروغ را گفته است که تغییر آب و هوا حتی ناشی از فعالیت های انسانی نیست ، چگونه می توانیم از بحران آب و هوا جلوگیری کنیم؟ پاسخ این است که ما این دروغ ها و توطئه ها - که توسط ترامپ و بسیاری از فعالانش انجام می شود - تهدیدی وجودی برای همه چیزهایی است که به آن اهمیت می دهیم. برای اینکه بار دیگر در بزرگترین چالشهایی که به عنوان یک کشور با آن روبرو هستیم پیشرفت کنیم ، باید این دروغها را شکست داد. این آسان نخواهد بود. ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست ، اما او دور نشده است. همچنین دلالان فاکس نیوز مانند شان هانیتی و تاکر کارلسون که دروغ های خود را به مدت چهار سال تکرار کردند و از زمان ترک دفتر آنها را زنده نگه داشته اند ، نیز حضور ندارند

تبریز امروز:

امریکا در یک تلاطم است ؛ این نوشته های یک نشریه امریکایی بنام کامن دریم است ؛ کرونا همچنان فریاد می کشد و جامعه در حال فروپاشی ناشی از دو دستگی قرار دارد .....

وقتی اکثریت جمهوری خواهان هنوز هم اعتقاد دارند انتخابات سال 2020 از دونالد ترامپ دزدیده شده چگونه می توانیم از دموکراسی خود دفاع کنیم؟

وقتی میلیون ها نفر متقاعد شده اند که ماسک لازم نیست و فاصله اجتماعی لازم نیست ، چگونه می توانیم همه گیری COVID-19 را متوقف کنیم؟

هنگامی که کمپانی های بزرگ نفتی به رای دهندگان این دروغ را گفته است که تغییر آب و هوا حتی ناشی از فعالیت های انسانی نیست ، چگونه می توانیم از بحران آب و هوا جلوگیری کنیم؟

پاسخ این است که ما این دروغ ها و توطئه ها - که توسط ترامپ و بسیاری از فعالانش انجام می شود - تهدیدی وجودی برای همه چیزهایی است که به آن اهمیت می دهیم.

برای اینکه بار دیگر در بزرگترین چالشهایی که به عنوان یک کشور با آن روبرو هستیم پیشرفت کنیم ، باید این دروغها را شکست داد.

این آسان نخواهد بود. ترامپ دیگر رئیس جمهور نیست ، اما او دور نشده است. همچنین دلالان فاکس نیوز مانند شان هانیتی و تاکر کارلسون که دروغ های خود را به مدت چهار سال تکرار کردند و از زمان ترک دفتر آنها را زنده نگه داشته اند ، نیز حضور ندارند


نظرات کاربران


@