امریکا و کرونا ویروس

ایالات متحده به 500000 مورد مرگ ناشی از ویروس نزدیک می شود

تاریخ انتشار : ۱۷:۵۹ ۰۳-۱۲-۱۳۹۹

تعداد آمریکایی های کشته شده در اثر کوید -19 بیشتر از جبهه های جنگ جهانی اول ، جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام. هیچ کشوری تعداد این تعداد مرگ و میر را در شیوع ویروس لمس نکرده است.

تبریز امروز:

تعداد بیشتری از آمریکایی ها در اثر کوید -19 کشته شده اند تا در جبهه های جنگ جهانی اول ، جنگ جهانی دوم و جنگ ویتنام. هیچ کشوری تعداد این تعداد مرگ و میر را در شیوع ویروس  لمس نکرده است.
 تلفات ایالات متحده 498،033 نفر  شده است که تقریباً یک پنجم از رقم شناخته شده جهانی است - تقریباً یک سال از زمان تأیید مرگ ناشی از  کوید-19 در این کشور. ویروس کرونا به هر گوشه ای از ایالات متحده رسیده است ، شهرهای بزرگ و شهرستانها را ویران کرده و حدوداً از هر 670 نفر یک نفر را در این کشور کشته است. انواع ویروس تهدید فزاینده ای است و غم و اندوه به طور گسترده ای گسترش می یابد.
ایگناسیو سیلوریو که خواهرش را که صاحب رستوران بود به کوید از دست داد ، گفت: "وقتی وارد خانه می شوم ، یک لحظه سورئال است و همیشه این امید وجود دارد." "می دانید ، شاید همه اینها یک رویا باشد و او به من سلام می کرد و ما کنار هم می نشستیم و قهوه می نوشیدیم."
با این وجود نقطه عطف دردسرساز در یک لحظه امیدوار کننده رقم می خورد. موارد جدید ویروس به شدت کاهش می یابد ، مرگ و میرها کند می شوند و واکسیناسیون ها پس از یک هفته که بیشتر کشور در اثر طوفان های زمستانی متلاطم شده بودند ، در حال افزایش است. رئیس جمهور بایدن گفت که ایالات متحده می تواند تا پایان سال به حالت عادی نزدیک شود ، اگرچه دکتر آنتونی فاوسی ، متخصص اپیدمیولوژی کشور ، گفت که استفاده از ماسک ممکن است تا سال 2022 لازم باشد.


نظرات کاربران


@