نقاشی های اسنژانا سوش هنرمند اکراینی

پدر و دختر کوچولویش

تاریخ انتشار : ۰۹:۳۹ ۰۳-۱۲-۱۳۹۹

گاه نوشتن متن های سنگین برای یاد دادن و تربیت پدران و مادران برای ایجاد محیط عاطفی کار مشکلی بوده است ! نقاشی های اسنژانا سوش حس نیاز و ضرورت ارتباط عاطفی را ایجاد می کنند.

تبریز امروز:

هر کس رابطه متفاوتی با والدین خود دارد ، اما همه ما  خاطره ای از  پدران مان داریم که چگونه به مراقبت از دختران کوچک خود می پردازند . در کوچولو ها شیرینی های بسیار  است؛ آنها یاد می گیرند چگونه تعامل کنند ، یاد می گیرند چگونه موهایشان را ببافند ، به آنها اجازه می دهند ناخن های خود را رنگ کنند و روی پدرشان را نقاشی بکنند و به اصطلاح آرایش کنند و هر دختر بابا می داند که هیچ چیز در جهان نمی تواند با عشق و محافظت و مراقبت یک پدر مهربان قابل مقایسه باشد.

تصویرگر اوکراینی اسنژانا سوش ، دل انگیزترین لحظات بین پدر و دختر را به تصویر می کشد که باعث می شود شما به دوران کودکی خود فکر کنید یا آرزو می کنید کاش چنین چیزی داشته باشید. شما فکر می کنید که سووش از کودکی خود الهام می گیرد اما معلوم می شود که این دقیقاً در واقعیت نیست.

اسنژانا سوش - پدر و دختر کوچولو

شماره 1 | تصاویر  پدر و دختر توسط سووش | زیبایی او
سوش در مصاحبه خود با هافینگتون پست می گوید: "من همیشه دوست داشتم با پدر خودم رابطه ای مهربان و دوست داشتنی داشته باشم ، اما او نمی دانست چگونه عشق خود را نشان دهد بنابراین بیشتر اوقات دور از هم و سرد بود. من پدران دیگر را با دخترانشان مشاهده می کردم و بنابراین هر لحظه لطیف آنها را با هم دوست داشتند. من فکر می کنم آنچه را که کمبود آن را داشتم و بسیار دوست داشتم ، ترسیم کردم - به این دلیل که پدرم را  دوست داشته باشم و از او محافظت کنم. "

اسنژانا سوش پدر و دختر کوچولوش

شماره 2 | تصویر  پدر و دختر توسط سووش | زیبایی او
او همچنین از رابطه خودش با پسرش فرول الهام می گیرد. او به او آموزش می دهد تا اوقات زیادی را با هم بگذرانند ، بنابراین گاهی اوقات او فقط کارهایی را که با هم انجام می دهند نقاشی می کند اما شخصیت های یک دختر کوچک و یک پدر بزرگتر را جایگزین آن می کند. سوش می گوید که فرول همیشه اولین کسی است که تصاویر او را می بیند و به او می گوید چه فکر می کند. او امیدوار است که دیدن این نقاشی ها باعث شود او مرد خوبی بزرگ شود و روزی پدر  مهربان بچه های خودش شود.

اسنژانا سوش - پدر و دختر کوچولو

شماره 3 | تصویر پدر و دختر توسط سووش | زیبایی او


در اینجا تنها تعدادی از تصاویر  کارهای او است: زیباست که بچه ها چقدر کوچک هستند اما به فضای زیادی احتیاج دارند.

اسنژانا سوش - تصویر پدر و دخترکوچولوش

شماره 4 | تصویر پدر و دختر توسط سووش | زیبایی او

گاه نوشتن متن های سنگین برای یاد دادن و تربیت پدران و مادران برای ایجاد محیط عاطفی کار مشکلی بوده است ! نقاشی های اسنژانا سوش حس نیاز و ضرورت ارتباط عاطفی را ایجاد می کنند.

 

کاوه وحیدی آذر


نظرات کاربران


@