پناهندگی درد بی پایان ، از ابتدا تا انتها!

جهنم روی زمین ! اردوگاه های پناهندگان لیبی+ ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۹:۲۸ ۱۷-۱۱-۱۳۹۹

اردوگاه های پناهندگان لیبی برای بسیاری جهنم روی زمین است. به همین دلیل است که مردم معمولاً خطرات مهلکی را قبول می کنند و سعی می کنند با قایق های شلوغ و ناایمن برای محافظت از آنها، از مرز 500 کیلومتری دریای مدیترانه بین لیبی و سیسیل عبور کنند . مسیر پناهجویان از طریق مدیترانه به یک گور دسته جمعی تبدیل شده است ، زیرا تعداد بیشتری از مهاجران با تلاش برای رسیدن به اروپا زندگی خود را به خطر می اندازند. موسسات خیریه " اس او اس مدیترانه " و "پزشکان بدون مرز"کشتی نجات "Ocean اوشین وایکینگ " را اجاره کرده اند ........نتایج ، تصاویر دراماتیک از عملیات نجات در دریا و همچنین داستان های پناهندگان است که بیشتر آنها از لیبی به راه افتاده اند. در آنجا ، پناهندگان اغلب در شرایط غیرانسانی در اردوگاه ها اسیر می شوند. مواردی از تجاوز توسط پلیس و همچنین ضرب و شتم و شکنجه وجود دارد. تیم دوربین به یکی از این اردوگاه ها دسترسی پیدا کردند. با وجود اینکه جنبه مثبت اردوگاه توسط مردی که آن را اداره می کند نشان داده شده است ، تیم همچنین از یک دوربین مخفی برای فیلمبرداری در مناطق غیر مجاز استفاده کرد.

تبریز امروز:  

 

اردوگاه های پناهندگان لیبی برای بسیاری جهنم روی زمین است. به همین دلیل است که مردم معمولاً خطرات مهلکی را قبول می کنند و سعی می کنند با قایق های شلوغ و ناایمن برای محافظت از آنها، از مرز 500 کیلومتری دریای مدیترانه بین لیبی و سیسیل عبور کنند .

مسیر پناهجویان از طریق مدیترانه به یک گور دسته جمعی تبدیل شده است ، زیرا تعداد بیشتری از مهاجران با تلاش برای رسیدن به اروپا زندگی خود را به خطر می اندازند. موسسات خیریه " اس او اس مدیترانه " و "پزشکان بدون مرز"کشتی نجات "Ocean اوشین وایکینگ " را اجاره کرده اند - یک کشتی نجات که از اواخر سال 2019 در دریای مدیترانه گشت و گذار می کند. روزنامه نگاران  اتینه هاور  و ژان باپتیست رناود کشتی را در ماموریت خود همراهی کردند. خدمه وظیفه دارند هرچه بیشتر مردم را از آب نجات دهند. آنها همیشه مراقب قایق های کوچک هستند که برای سفر طولانی به اروپا نامناسب هستند. نتایج ، تصاویر دراماتیک از عملیات نجات در دریا و همچنین داستان های پناهندگان است که بیشتر آنها از لیبی به راه افتاده اند. در آنجا ، پناهندگان اغلب در شرایط غیرانسانی در اردوگاه ها اسیر می شوند. مواردی از تجاوز توسط پلیس و همچنین ضرب و شتم و شکنجه وجود دارد. تیم دوربین به یکی از این اردوگاه ها دسترسی پیدا کردند. با وجود اینکه جنبه مثبت اردوگاه توسط مردی که آن را اداره می کند نشان داده شده است ، تیم همچنین از یک دوربین مخفی برای فیلمبرداری در مناطق غیر مجاز استفاده کرد.

این مستند غیرانسانی بودن اردوگاه های پناهجویان لیبی و سرنوشت کسانی که سعی در فرار دارند و همچنین تلاش های خدمه " اوشین وایکینگ " برای نجات جان مردم را به تصویر می کشد.


نظرات کاربران


@