بلبل ، اوریول ، لارک چگونه می خوانند!

پرندگان آزاد در طبیعت آواز می خوانند! + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۸:۵۱ ۰۳-۱۱-۱۳۹۹

دانشمندان می گویند در محیطی که بسیاری از پرندگان زندگی می کنند تعداد زیادی از افراد صد ساله وجود دارد. در حال حاضر ، در پزشکی ، تکنیک خاصی به نام پرنده درمانی وجود دارد که مبتنی بر برداشت فرد از آواز پرندگان است. مسئله این است که آواز پرندگان نشانه شادی برای مغز ما است. چنین ارتباطاتی ژنتیکی است. اگر شخصی اغلب با پرندگان ارتباط برقرار می کند ، آواز آنها را به طور منظم می شنود ، پس در محیطی است که این لذت را تولید می کند. دانشمندان ادعا می کنند که شنیدن آواز پرنده به تعادل همه فرایندهایی که به طور مداوم در بدن اتفاق می افتد کمک می کند. بنابراین ، روان و بدن هر دو به یک حالت هماهنگی می رسند ، که به موفقیت در کنار آمدن با بسیاری از بیماری ها کمک می کند.

تبریز امروز:

 

دانشمندان می گویند در محیطی که بسیاری از پرندگان زندگی می کنند تعداد زیادی از افراد صد ساله وجود دارد. در حال حاضر ، در پزشکی ، تکنیک خاصی به نام پرنده درمانی وجود دارد که مبتنی بر برداشت فرد از آواز پرندگان است.

مسئله این است که آواز پرندگان نشانه شادی برای مغز ما است. چنین ارتباطاتی ژنتیکی است. اگر شخصی اغلب با پرندگان ارتباط برقرار می کند ، آواز آنها را به طور منظم می شنود ، پس در محیطی است که این لذت را تولید می کند.

دانشمندان ادعا می کنند که شنیدن آواز پرنده به تعادل همه فرایندهایی که به طور مداوم در بدن اتفاق می افتد کمک می کند. بنابراین ، روان و بدن هر دو به یک حالت هماهنگی می رسند ، که به موفقیت در کنار آمدن با بسیاری از بیماری ها کمک می کند.

 

علی رغم این واقعیت که بسیاری از آهنگهای پرندگان برای شنوایی ما قابل درک نیستند ، و همچنین تغییرات سریع در میزان صدا و میزان صدای تریل ، همه صداهای آواز پرندگان ، از جمله سونوگرافی و سونوگرافی ، توسط بدن جسمی و ناخودآگاه ما درک می شوند. فراوانی آنها از طریق مختلف بر اندام های مختلف تأثیر می گذارد. بنابراین آواز خواندن پرندگان مختلف تأثیر متفاوتی بر اندام ها و سیستم های ما دارد.

مدت هاست که شناخته شده است که صداهای خوب انتخاب شده طبیعت می توانند کار بدن را به طور کلی هماهنگ کرده و ارتعاشات همه سیستم ها را به روش صحیح تنظیم کنند.

اما پرنده درمانی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد - گیرنده های لرزاننده واقع در پوست در معرض امواج صوتی با فرکانس خاصی هستند. آواز پرندگان به عنوان سیگنالی برای آنها نقش دارد تا یک واکنش ضد درد ایجاد کند. بنابراین پرندگان به از بین رفتن تظاهرات درد کمک می کنند.

 

آواز لارک احساس شادی آور و آرامی را در روح ایجاد می کند. گفته شده است این دارو صوتی در درمان برونشیت ، نایژه و عادی سازی فشار خون کمک خواهد کرد.

اگر قبل از خواب آواز لارک را گوش دهید ، بی خوابی شما را آزار نخواهد داد. و در صبح ، پرندگان به شما کمک می کنند تا نشاط بیشتری برای کل روز داشته باشید.

ضبط آواز پرندگان تأثیر كاملاً كافی بر روی انسانهای دارای طبیعت زنده دارد. ناظران پرندگان از سوابق برای تحقیق در مورد مرغداری استفاده می کنند. پرندگان به خوبی به چنین صداهایی واکنش نشان می دهند و آنها را از صدای واقعی تشخیص نمی دهند: زنان به صدای آواز مردان پاسخ می دهند ، گله ها به سیگنال های هشدار پاسخ می دهند.

صبح ها و شب ها به صورت ضبط شده از آواز پرنده گوش کنید. چنین "درمانی" مستقلی به یک آرام بخش عالی تبدیل می شود ، کار سیستم های بدن را هماهنگ کرده و رنگ های جدیدی از زندگی را باز می کند.

برای گوش دادن به بزرگسالان و کودکان توصیه می شود.


نظرات کاربران


@