ژاپن

میمون های برفی

تاریخ انتشار : ۱۱:۴۳ ۲۳-۱۰-۱۳۹۹

پارک میمون های جیگوکودانی تجربه منحصر به فرد دیدن حمام میمون های وحشی در یک چشمه آب گرم طبیعی را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. میمون ها در این پارک ماکاکای ژاپنی زندگی می کنند که به میمون های برفی نیز معروف هستند. در زیستگاه طبیعی میمون ، در جنگل های دره جیگوکودانی در یامانوچی ، نه چندان دور از شهرهای اونسن شیبو و یوداناکا واقع شده است.

تبریز امروز:

 

پارک میمون های جیگوکودانی  تجربه منحصر به فرد دیدن حمام میمون های وحشی در یک چشمه آب گرم طبیعی را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. میمون ها در این پارک ماکاکای ژاپنی زندگی می کنند که به میمون های برفی نیز معروف هستند. در زیستگاه طبیعی میمون ، در جنگل های دره جیگوکودانی در یامانوچی ، نه چندان دور از شهرهای اونسن شیبو و یوداناکا واقع شده است.

این پارک دارای یک استخر ساخته شده توسط بشر است که میمون ها در اطراف آن جمع می شوند و در فاصله چند دقیقه ای از ورودی پارک قرار دارد. بازدیدکنندگان احتمالاً در طول مسیر استخر با میمون ها روبرو می شوند. میمون ها در گروه های بزرگ اجتماعی زندگی می کنند و تماشای تعاملات آنها بسیار سرگرم کننده است. میمون ها که به انسان عادت دارند ، می توانند از نزدیک مشاهده شوند و تقریباً به طور کامل مهمانان انسانی خود را نادیده بگیرند. به طور طبیعی ، دست زدن یا تغذیه میمون ها ممنوع است.

میمون های برفی

این پارک دارای یک مرکز اطلاعاتی کوچک با اطلاعات بیشتر به زبان ژاپنی است. در کنار استخر میمون ها یک دوربین زنده قرار دارد که به صورت آنلاین قابل دسترسی است.

اگرچه این پارک در تمام طول سال باز است ، اما میمون های حمام کننده به ویژه هنگامی که منطقه پوشیده از برف است ، فتوژنیک هستند. از دسامبر تا مارس معمولاً در منطقه برف وجود دارد و بهترین زمان برای بازدید ژانویه و فوریه است. میمون ها تقریباً در طول سال وارد حمام می شوند ، اما گاهی اوقات توسط پرستاران پارک که مخصوصاً در فصول گرم سال مواد غذایی را به استخر می اندازند برای انجام این کار به تشویق نیاز دارند. جیگوکودانی ، که پارک در آن واقع شده است ، به معنای "دره جهنم" است و نام متداول دره های ژاپن با فعالیت آتشفشانی است. اگرچه چشم انداز آن به اندازه برخی دیگر از دره های جیگوکودانی ژاپن چشمگیر نیست ، اما جیگوکودانی یامانوچی چند چشمه آب گرم بخار تولید می کند. یک ریوکان به نام کوراکوکان در این دره وجود دارد که بازدیدکنندگان از آن عبور می کنند و به پارک میمون می رسند.


نظرات کاربران


@