ایتالیا

بمب سیل در ساردینیا + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۲:۴۱ ۱۰-۰۹-۱۳۹۹

یک طوفان قدرتمند به ساردینیا ایتالیا برخورد کرد. در نتیجه بارندگی شدید ، رودخانه های کوهستانی از سواحل آنجا طغیان کردند. جریان های پر آب و گلی در بزرگراه ها و خیابان های شهر ریخته شده است. آنها ماشین های پارک شده را تخریب کردند ، جاده ها را شسته و خانه ها را آب گرفتند. رانش زمین باعث از بین رفتن خطوط برق شد ، چندین منطقه بدون برق و ارتباط باقی ماند. به گفته شاهدان عینی ، سه شنبه شب یک "بمب باران" به ساردینیا برخورد کرد و همه چیز را که در سر راهش بود شست. در نتیجه ، این جزیره در عرض چند دقیقه عملا دچار آبگرفتگی شد. منطقه بندر اولبیا بیشترین آسیب را دید. بسیاری شب را با فرار در پشت بام و درختان سپری کردند. پل ها در این جزیره تخریب شده اند ، و دهانه های دهانه زیادی در جاده های نیمه پر آب باز شده است ، کانال های تلویزیونی اتومبیل هایی را نشان می دهند که به آنها سقوط کرده اند. ستاد دفاع شهری محلی توصیه می کند که بدون نیاز به حرکت اضطراری و بررسی قبلی مسیر ، به راه نیافتید . روستاهای کامل زیر آب رفته اند ، از جمله روستاهای دارای ویلا های ساحلی مجلل. هنوز مشخص نیست که سیل به زیرساخت های توریستی که اقتصاد جزیره را تغذیه می کند ، چه میزان خسارت وارد کرده است. در همین حال ، طوفان قدرتمند کلئوپاترا ، همراه با باران های سیل آسا و وزش باد شدید ، به سمت کالابریا در حال حرکت است: اکنون در آنجا باران می بارد ، سیلاب راه افتاده و تعدادی از شهرک ها مسدود شده اند. در روزهای آتی ، هوای بد می تواند رم را تحت تأثیر قرار دهد.

تبریز امروز:

 

یک طوفان قدرتمند به ساردینیا ایتالیا برخورد کرد. در نتیجه بارندگی شدید ، رودخانه های کوهستانی از سواحل آنجا طغیان کردند. جریان های پر آب و گلی در بزرگراه ها و خیابان های شهر ریخته شده است. آنها ماشین های پارک شده را تخریب کردند ، جاده ها را شسته و خانه ها را آب گرفتند. رانش زمین باعث از بین رفتن خطوط برق شد ، چندین منطقه بدون برق و ارتباط باقی ماند.
به گفته شاهدان عینی ، سه شنبه شب یک "بمب باران" به ساردینیا برخورد کرد و همه چیز را که در سر راهش بود شست. در نتیجه ، این جزیره در عرض چند دقیقه عملا دچار آبگرفتگی شد. منطقه بندر اولبیا بیشترین آسیب را دید. بسیاری شب را با فرار در پشت بام و درختان سپری کردند. پل ها در این جزیره تخریب شده اند ، و دهانه های دهانه زیادی در جاده های نیمه پر آب باز شده است ، کانال های تلویزیونی اتومبیل هایی را نشان می دهند که به آنها سقوط کرده اند. ستاد دفاع شهری محلی توصیه می کند که بدون نیاز به حرکت اضطراری و بررسی قبلی مسیر ، به راه نیافتید .
روستاهای کامل زیر آب رفته اند ، از جمله روستاهای دارای ویلا های ساحلی مجلل. هنوز مشخص نیست که سیل به زیرساخت های توریستی که اقتصاد جزیره را تغذیه می کند ، چه میزان خسارت وارد کرده است.
در همین حال ، طوفان قدرتمند کلئوپاترا ، همراه با باران های سیل آسا و وزش باد شدید ، به سمت کالابریا در حال حرکت است: اکنون در آنجا باران می بارد ، سیلاب راه افتاده  و تعدادی از شهرک ها مسدود شده اند. در روزهای آتی ، هوای بد می تواند رم را تحت تأثیر قرار دهد.

 

گزارش از کاوه وحیدی آذر


نظرات کاربران


@