آذربایجان

فراخوان برای دریافت کلاشنیکف در خوجاوند قره‌باغ

تاریخ انتشار : ۰۶:۰۳ ۰۱-۰۸-۱۳۹۹

برادران آوانسیان و همسایگانشان برای دریافت اسلحه‌های کلاشنیکف و پیوستن به گروه‌های داوطلب برای محافظت از شهر خوجاوند در منطقه قره‌باغ به اداره استخدام محلی احضار شده‌اند. والری آوانسیان ۶۴ ساله می‌گوید: «من همیشه آماده مبارزه برای رفاه فرزندانم هستم.» اما ادیک از اقوام او که ۴۱ سال سن دارد و صاحب یک مغازه است، اعتراف می‌کند که تاکنون هرگز اسلحه دست نگرفته است. وی به آسوشیتدپرس گفت: «من برای نخستین بار در زندگی‌ام این مزخرفات را انجام می‌دهم.» کارن موسیلیان با شنیدن صدای او، سریع پاسخ می‌دهد: «این مزخرف نیست، این نان ما است.»

تبریز امروز:

 خوجاوند - دادن کلاشینکف  به ارامنه

با ادامه درگیری بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر سر منطقه مورد مناقشه قره‌باغ، برای مردان ساکن در مارتونی (خوجاوند) مجوز استفاده از اسلحه صادر شده است تا از این شهر دفاع کنند.

طبق گزارش آسوشیتدپرس، برادران آوانسیان و همسایگانشان برای دریافت اسلحه‌های کلاشنیکف و پیوستن به گروه‌های داوطلب برای محافظت از شهر خوجاوند در منطقه قره‌باغ به اداره استخدام محلی احضار شده‌اند.

 والری آوانسیان ۶۴ ساله می‌گوید: «من همیشه آماده مبارزه برای رفاه فرزندانم هستم.»
خوجاوند - آذربایجان- ارامنه در

اما ادیک از اقوام او که ۴۱ سال سن دارد و صاحب یک مغازه است، اعتراف می‌کند که تاکنون هرگز اسلحه دست نگرفته است. وی به آسوشیتدپرس گفت: «من برای نخستین بار در زندگی‌ام این مزخرفات را انجام می‌دهم.» کارن موسیلیان با شنیدن صدای او، سریع پاسخ می‌دهد: «این مزخرف نیست، این نان ما است.» 

بسیاری از خانه‌ها و ساختمان‌های مارتونی به شدت مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. 

 

نظرات کاربران


@