فرانسه

مرگ شوهر اول برژیت مکرون

تاریخ انتشار : ۲۱:۵۳ ۱۸-۰۷-۱۳۹۹

دخترخوانده امانوئل مکرون از فوت همسر سابق برژیت مکرون (همسر مکرون) در ۲۴ دسامبر گذشته خبر داد. مکرون و همسرش ۲۵ سال اختلاف سنی دارند.

تبریز امروز:

 مراسم عروسی بریژیت مکرون و همسر اولش

بریژیت در عروسی خود با آندره لوئیز اوزیر (در محافل) در ژوئن 1974. او در دسامبر سال گذشته در سن 69 سالگی درگذشت.

 

 دخترخوانده امانوئل مکرون از فوت همسر سابق برژیت مکرون (همسر مکرون) در ۲۴ دسامبر گذشته خبر داد. مکرون و همسرش ۲۵ سال اختلاف سنی دارند.

مرگ همسر سابق بانوی اول فرانسه ، بریژیت مکرون ، پس از نه ماه علنی شد، آندره لوئیز اوزیر ، یک بانکدار بازنشسته 69 ساله ، در دسامبر سال 2019 درگذشت
ازدواج زوج با شروع رابطه بریژیت با ماکرون در دهه 1990 پایان یافت

مردی که ازدواج او هنگامی اتفاق افتاد که امانوئل مکرون ، رئیس جمهور آینده فرانسه ، هنوز بدنیا نیامده بود .

به گفته یکی از فرزندان او با بریژیت ماکرون ، که اکنون 67 سال دارد ، آندره لوئیز اوزیر ، یک بانکدار بازنشسته 69 ساله ، در دسامبر گذشته روزهای خود را در "سخت ترین حریم خصوصی" به پایان برد.

دختر خوانده مکرون

تیفائین اوزیر ، وکیل دادگستری 36 ساله ، روز چهارشنبه به پاریس مچ گفت: 'پدرم فوت کرد ، من او را در 24 دسامبر در شدیدترین حریم خصوصی به خاک سپردم.


"من او را می پرستیدم ، او انسانی متفاوت بود که بیش از هر چیز برای گمنامی خود ارزش قائل بود. باید به او احترام گذاشت. "

آندره لوئیز اوزیر در سال 1974 با بریژیت تروگنوکس آن زمان ازدواج کرد و با هم صاحب سه فرزند شدند - تیفااین. سباستین ، مهندس 45 ساله ؛ و لورنس که یک متخصص قلب و عروق 43 ساله است.

مکرون و همسرش

پس از سالها زندگی در کنار خانواده ، خانواده در اوایل دهه 1990 دچار بحران شدند ، زمانی که امانوئل مکرون جوان با زنی 25 سال بزرگ تر از خودش رابطه برقرار کرد.

وی برای اولین بار هنگامی که بریژیت اوزیر در کلاسهای فرانسه و لاتین در La Providence ، مدرسه خصوصی در آمیان ، در بخش Somme در شمال فرانسه بود ، ملاقات کرد.

 

در دوران کودکی و نوجوانی ، از بریژیت تا حدودی "سرکش" توصیف شد. اما گذاشتن شوهرش برای یک نوجوان حتی به نصف سن او ، رسوایی ترین کاری است که مادر سه فرزند - و مادربزرگ - کرده اند.

 


نظرات کاربران


@