کویید 19 در آستانه انتخابات یقه ی ترامپ را گرفت

ترامپ درمان دارویی آزمایشی برای علائم خفیف کرونا را دریافت می کند

تاریخ انتشار : ۲۰:۰۶ ۱۱-۰۷-۱۳۹۹

هیچ درمان تایید شده ای برای کویید 19 وجود ندارد ، اما داروی شرکت Regeneron یکی از امیدوار کننده ترین گزینه ها به همراه درمان آنتی بادی دیگری است که توسط الی لیلی ایجاد شده است. هر دو مورد در حال آزمایش در بیماران سراسر کشور هستند.

تبریز امروز:

President Trump, 74, has contracted a virus that has posed a particular threat to older adults, particularly men.

ترامپ درمان دارویی تجربی برای علائم خفیف دریافت می کند
به گفته دو نفر از افراد آشنا با بیماری وی ، رئیس جمهور ایالات متحده ترامپ پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا ، سرفه و تب کم درجه دارد و قرار بود در مرکز پزشکی ملی نظامی والتر رید آزمایش شود. معاون رئیس جمهور مایک پنس ، جوزف آر. بایدن جونیور و نانسی پلوسی دارای نتایج آزمایش منفی بوده اند.

دونالد ترامپ تب ، احتقان و سرفه دارد ، افراد نزدیک به او می گویند ؛ انتظار می رود وی در والتر رید باشد.

دونالد ترامپ روز جمعه پس از دریافت داروی آزمایشی امیدوار کننده برای درمان Covid-19 ، "خسته اما روحیه خوبی" داشت و انتظار می رفت  ، برای چند روز، آزمایشاتی را در مرکز پزشکی ملی نظامی والتر رید انجام دهد.

رییس امور مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت: "رئیس جمهور ترامپ روحیه خوبی دارد ، علائم خفیفی دارد و در طول روز کار می کند." ؛ "به دلیل احتیاط فراوان ، و به توصیه پزشک و متخصصان پزشکی خود ، رئیس جمهور برای چند روز آینده از دفاتر ریاست جمهوری در والتر رید کار خواهد کرد.

مارک میدوز ، رئیس دفتر کاخ سفید ، روز جمعه به خبرنگاران گفت ، رئیس جمهور ، که صبح زود جمعه گفت آزمایش ویروس وی مثبت است ، علائم خفیف Covid-19 را نشان می دهد.

به گفته دو نفر از نزدیکان آقای ترامپ ، او تب کم درجه ، گرفتگی بینی و سرفه دارد.

درمانی که رئیس جمهور دریافت کرد ، کوکتل آنتی بادی است که توسط شرکت بیوتکنولوژی Regeneron ساخته شده است ، طبق یک یادداشت از دکتر او ، دکتر شان پی کانلی. در آمده است که آقای ترامپ همچنین ویتامین D ، روی ، ملاتونین ، روزانه یک آسپیرین و فاموتیدین (آنتی اسیدی که به نام Pepcid شناخته می شود) مصرف می کند.

هیچ درمان تایید شده ای برای Covid-19 وجود ندارد ، اما داروی شرکت Regeneron یکی از امیدوار کننده ترین گزینه ها به همراه درمان آنتی بادی دیگری است که توسط الی لیلی ایجاد شده است. هر دو مورد در حال آزمایش در بیماران سراسر کشور هستند.

نتایج اولیه نشان می دهد که آنها می توانند سطح ویروس در بدن را کاهش دهند و احتمالاً مدت زمان بستری در بیمارستان را کوتاه کنند - زمانی که در اوایل دوره عفونت به آنها تزریق شود.

افشای ماجرای آقای ترامپ در یک لحظه رقابت ریاست جمهوری را به پایان رساند و سوالات مهمی را در مورد نگرش مردم نسبت به همه گیری و آینده مبارزات انتخاباتی اش  ، درست 32 روز قبل از انتخابات 3 نوامبر ، به خود جلب کرد.

ترامپ ، که ماهها جدی بودن ویروس را نادیده گرفته و  پنجشنبه شب به حضار گفت که "پایان همه گیری در معرض دید است" ، برای مدت نامشخصی قرنطینه خواهد شد. دفتر مبارزات انتخاباتی وی روز جمعه اعلام كرد كه همه وقایع مبارزات حضوری مربوط به وی یا خانواده اش را به تعویق انداخته است.

بیل استپین ، مدیر مبارزات انتخاباتی وی ، در بیانیه ای گفت: "تمام رویدادهای مبارزاتی كه قبلاً اعلام شده بود و مشاركت رئیس جمهور را در بر می گرفت ، در حال انتقال به رویدادهای مجازی هستند یا موقتاً به تعویق می افتند. "علاوه بر این ، رویدادهای قبلا اعلام شده مربوط به اعضای خانواده نیز به طور موقت به تعویق افتاده است."

ترامپ قصد داشت این آخر هفته دو تجمع در ویسکانسین برگزار کند ، علیرغم اینکه گروه ویژه ویروس کرونا به دلیل نرخ بالای آلودگی ، این کشور را در "منطقه قرمز" قرار داده و حداکثر فاصله اجتماعی را در آنجا توصیه کرده است.

رئیس جمهور در هفته های اخیر به طور فزاینده ای برخلاف دستورالعمل های بهداشت عمومی و گاهی دولت های محلی و ایالتی ، به طور فزاینده ای مبارزات انتخاباتی را برگزار کرده است. هنگامی که وی نامزدی را در روز آخرین کنوانسیون ملی جمهوریخواهان پذیرفت ، بیش از 1000 هوادار را به چمن جنوبی کاخ سفید دعوت کرد و از آن زمان تاکنون تعدادی از تجمع ها را در سراسر کشور برگزار کرده است ، که اغلب اوقات با صدها و حتی هزاران نفر برگزار شده است که در فضاهای تنگ و بسیاری بدون ماسک بوده است.

در جمع آوری کمک های مالی او روز پنجشنبه در باشگاه گلف خود در بدمینستر ، نیوجرسی حضور یافت ، جایی که یکی از حاضران گفت رئیس جمهور با حدود 100 نفر در تماس است ، به نظر می رسد بی حال است.

اواخر صبح جمعه ،  ملانیا ترامپ در توییتر گفت که "من علائم خفیفی دارم اما در کل احساس خوبی دارم."

وی در توییت خود گفت: "من به دنبال بهبودی سریع هستم." بارون ، پسر ترامپ ، آزمایش منفی داد.

یک مقام کاخ سفید گفت که از پنجشنبه شب دولت در حال بررسی آدرس ملی احتمالی یا بیانیه فیلمبرداری شده از رئیس جمهور برای اثبات عملکرد وی و قطع شدن کار دولت است.

افشای دراماتیک او در یک پیام توییتر درست قبل از ساعت 1 بامداد پس از یک شب پر فشار و متعاقب گزارش مثبت آزمایش مثبت هوپ هیکس ، مشاور ترامپ صورت گرفت.

فرماندار فیلیپ دی. مورفی از نیوجرسی از افرادی که در جمع آوری کمک های مالی آقای ترامپ شرکت کرده بودند خواست تا آزمایش شوند و گفت که ایالت برای یافتن دلیل ابتلا آنها از ردیابی تماس استفاده می کند.

قانون جانشینی ریاست جمهوری ، که در قانونی در سال 1947 وضع شده است ، در قدم نخست آقای پنس را به عنوان رییس جمهور جانشین خواهد کرد.


نظرات کاربران


@