انگلستان

نماینده سابق مجلس به زندان تعلیقی و کار بدون دستمزد محکوم شد

تاریخ انتشار : ۰۹:۳۸ ۱۷-۰۵-۱۳۹۹

قاضی به نماینده سابق مجلس و وزیر سایه پیشین و نظامی عالی رتبه اریک جویس می گوید؛ این فیلم سوءاستفاده جنسی از کودکان بسیار خردسال را نشان داد. اینکه این اعمال سوءاستفاده اتفاق افتاده است به این دلیل است که افرادی مانند شما هستند که می خواهند این فیلم ها را تماشا کنند. "اگر هیچ بازاری وجود نداشته باشد ، این کودکان تحت این جرایم بسیار جدی قرار نخواهند گرفت."

تبریز امروز:

نماینده سابق حزب کارگر اریک جویس پس از اعتراف در ساخت تصویری نامفهوم از یک کودک ،  با حكم تعلیقی به زندان محکوم شد.

این نظامی عالی رتبه سابق ارتش 59 ساله ، که بیش از یک دهه به عنوان نماینده مجلس در فلکرک فعالیت می کرد ، به یک مجازات 8 ماهه محکوم شد که به مدت دو سال به حالت تعلیق درآمد و همچنین دستور 150 ساعت کار بدون کارمزد برای او صادر شده است .

وزیر سابق سایه فیلم 51 ثانیه ای در دستگاهی داشت که "سوء استفاده جنسی از کودکان بسیار خردسال" را نشان می داد.

جویس که پس از دستگیری در سال 2018 به قید وثیقه بآزاد شده بود ، در دادرسی قبلی در دادگاه  اظهار گناه کرده بود.

در محکومیت روز جمعه ،  قاضی دادگستری ادیس گفت: "شما به ارتکاب جرمی که دلیل آن داشتن یک فیلم دسته A با مدت زمان کمی کمتر از یک دقیقه است ، متهم شده اید.."

وی گفت: "این فیلم سوءاستفاده جنسی از کودکان بسیار خردسال را نشان می داد. اینکه این اعمال سوءاستفاده اتفاق افتاده است به این دلیل است که افرادی مانند شما هستند که می خواهند این فیلم ها را تماشا کنند.

"اگر هیچ بازاری وجود نداشته باشد ، این کودکان تحت این جرایم بسیار جدی قرار نخواهند گرفت."

او توضیح داد که جویس ، که حضوری در دادگاه حضور داشت ، "می گوید که از طریق ایمیلی که به گفته وی یک ایمیل اسپم است به آن دسترسی پیدا کرده است ".

جویس قبل از کناره گیری قبل از انتخابات عمومی سال 2015 ، لابراتوار را به عنوان نماینده مستقل نمایندگی در سال 2012 ترک كرد. وی 21 سال را در ارتش گذراند و به مقام سرگردی رسید.

 


نظرات کاربران


@