انیمیشنی از کارگردان کانادایی کوردل بارکر

گربه دوباره بازگشته !+ ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۹:۰۹ ۱۴-۰۵-۱۳۹۹

در ماه مه سال 2017 ، NFB و ناشر کانادایی Firefly Books از این فیلم در یک کتاب کودکانه اقتباس کردند. این فیلم تلاش های نافرجام آقای جانسون پیرمرد را برای خلاص شدن از شر یک گربه زرد کوچک بسیار علاقه مند به خانه اش را به تصویر می کشد. او ابتدا سعی می کند گربه را در جنگل تنها بگذارد تا خودش گم شود. تلاش برای غرق شدن گربه در دریا مرحله ی دیگری از کار اوست . او سپس سعی می کند گربه را در یک بالون هوای گرم به آسمان بفرستد،

تبریز امروز:

The-cat-came-back.jpg

گربه دوباره بازگشته ! یک فیلم انیمیشن کانادایی است که در سال 1988 توسط کارگردان کانادایی کوردل بارکر برای NFC ساخته شده است .

در ماه مه سال 2017 ، NFB و ناشر کانادایی Firefly Books  از این فیلم در یک کتاب کودکانه اقتباس کردند.  این فیلم تلاش های نافرجام آقای جانسون پیرمرد  را برای خلاص شدن از شر یک گربه زرد کوچک  بسیار علاقه مند به خانه اش را  به تصویر می کشد. او ابتدا سعی می کند گربه را در جنگل تنها بگذارد تا خودش گم شود. تلاش برای غرق شدن گربه در دریا مرحله ی دیگری از کار اوست . او سپس سعی می کند گربه را در یک بالون هوای گرم به آسمان بفرستد.

  

آقای جانسون در چهارمین تلاش خود سعی می کند گربه را بر روی یک واگن برقی سوار کند ،........... نه تنها گربه هر بار راه برگشت را پیدا می کند ، بلکه بعد از هر بار تلاش به تدریج مخرب می شود تا اینکه سرانجام آقای جانسون سعی می کند با یک شمع بزرگ دینامیت گربه را منفجر کند و...

این فیلم بیش از 15 جایزه ، از جمله جایزه جنی را برای بهترین انیمیشن کوتاه ، و همچنین یک نامزدی جایزه اسکار کسب کرد. این فیلم همچنین برای گنجاندن در تاریخچه ی  50 انیمیشن، بهترین کارتون جری بک ، مورخ انیمیشن ، در شماره 32 انتخاب شد.  همچنین در نمایشگاه انیمیشن شوها گنجانده شده است. 

 


نظرات کاربران


@