ورود روس، آمریکایی و برزیلی به اروپا ممنوع !

اروپا مسافر از ایالات متحده ، روسیه و برزیل را نمی پذیرد

تاریخ انتشار : ۱۹:۲۴ ۱۰-۰۴-۱۳۹۹

اتحادیه اروپا از چهارشنبه مرزهای خود را برای بازدیدکنندگان از 15 کشور جهان باز خواهد کرد ، اما نه برای مسافرانی از ایالات متحده ، برزیل یا روسیه ، که در آن موارد کروناویروس همچنان به شدت ادامه می یابد. لیست کشورهایی که این بلوک تصویب کرده است شامل استرالیا ، کانادا و نیوزلند است. در صورت تلافی چین ، مسافران از چین مجاز خواهند بود. کشورهای اتحادیه اروپا امیدوارند ضمن جلوگیری از شیوع جدید ، مسافرت و گردشگری را دوباره آغاز کنند.

تبریز امروز :

Arrivals at the Adolfo Suarez-Barajas airport in Madrid, Spain, on Sunday. European officials are devising a list of ‘safe’ countries to accept visitors from this summer.

اتحادیه اروپا از چهارشنبه مرزهای خود را برای بازدیدکنندگان از 15 کشور جهان باز خواهد کرد ، اما نه برای مسافرانی از ایالات متحده ، برزیل یا روسیه ، که در آن موارد کروناویروس همچنان به شدت ادامه می یابد.

EU Considers Barring US, Brazilian & Russian Travellers When it ...
لیست کشورهایی که این بلوک تصویب کرده است شامل استرالیا ، کانادا و نیوزلند است. در صورت تلافی چین ، مسافران از چین مجاز خواهند بود. کشورهای اتحادیه اروپا امیدوارند ضمن جلوگیری از شیوع جدید ، مسافرت و گردشگری را دوباره آغاز کنند.

Commuters in São Paulo, Brazil, on Monday. Travelers from Brazil and Russia, which are dealing with large outbreaks of the virus, are also not included on the draft lists of acceptable countries.
این تصمیم در حالی صورت گرفت که آنتونی فاوسی ، کارشناس ارشد بیماریهای عفونی در ایالات متحده ، گفت: اگر کشور نتواند پیشروی ویروس را کنترل کند که اکنون در بسیاری از ایالت ها وجود دارد ، تعداد عفونت های جدید در این کشور می تواند بیش از دو برابر 100000 در روز باشد.
نظرات کاربران


@