کره شمالی

دفتر روابط بین دو کره واقع در کره شمالی منفجر شد

تاریخ انتشار : ۱۸:۴۲ ۲۷-۰۳-۱۳۹۹

روز شنبه ، کیم یو جونگ ، خواهر تأثیرگذار رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، هشدار داد که سئول به زودی شاهد "صحنه غم انگیز دفتر ارتباط بی فایده شمال و جنوب در حال فروپاشی" خواهد بود. وی همچنین گفت حق این را دارد که قدم بعدی تلافی جویانه مقابل کره جنوبی را به ارتش کره شمالی واگذار کند.

تبریز امروز:

 

کره شمالی با افزایش تنش ها با کره جنوبی ، دفتر مشترک ارتباط را منفجر می کند، پیونگ یانگ می گوید ، این دفتر را ویران كرده است تا مکافات جنایات را بر دشمن تحمیل کند .

کره شمالی روز سه شنبه پس از صدور یک سری تهدیدات برعلیه کره جنوبی ، یک ساختمان اداری بین کره ای را منفجر کرد ، حال سالهای پیشرفت دیپلماتیک به سرعت از بین می روند.

وزارت اتحاد سئول گفت تخریب ساختمان در شهر مرزی کایسونگ کره شمالی ساعت 2:49 به وقت محلی (05:49 به وقت گرینویچ) رخ داده است. رسانه های کره جنوبی گزارش دادند که یک انفجار بزرگ شنیده شده است و دود ممکن است در حال افزایش در کائسونگ باشد.

فیلم نظارت سیاه و سفید که توسط وزارت دفاع کره جنوبی منتشر شد ، انفجار بزرگی را نشان داد که به نظر می رسد ساختار چهار طبقه را خراب می کند. به نظر می رسد این انفجار باعث سقوط جزئی از یک طبقه از برج  15 طبقه همسایه شده است که به عنوان یک مرکز مسکونی برای مقامات کره جنوبی که کارمندان دفتر ارتباط بودند شده است .

آژانس خبری رسمی کره جنوبی پیونگ یانگ گفت: شمال این دفتر را ویران کرده است تا مکافات اعمال جنایت کاران را بدهد .

وزارت دفاع کره جنوبی درباره "واکنش شدید" به هرگونه تحریکات نظامی کره شمالی هشدار داد.

کره جنوبی اعلام کرده است ، تخریب دفتر "انتظارات همه افرادی را که امیدوار به توسعه روابط بین کره و صلح پایدار در شبه جزیره هستند" شکست.

 

در روزهای اخیر ، پیونگ یانگ تهدیدات بسیاری علیه سئول ایجاد کرده و تهدید کرده است که در صورت ادامه فعالیت گروه های مخالف در آنجا و اقدام به ارسال اعلامیه های تبلیغاتی و سایر مواد در آن سوی مرز می کند.اقدام لازم را انجام می دهد.


روز شنبه ، کیم یو جونگ ، خواهر تأثیرگذار رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، هشدار داد که سئول به زودی شاهد "صحنه غم انگیز دفتر ارتباط بی فایده شمال و جنوب در حال فروپاشی" خواهد بود.

وی همچنین گفت حق این را دارد که قدم بعدی تلافی جویانه مقابل کره جنوبی را به ارتش کره شمالی واگذار کند.

 


نظرات کاربران


@