نخست وزیر ارمنستان و خانواده اش کرونایی شدند

آبدارچی نخست وزیر را کرونایی کرد + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۸ ۱۲-۰۳-۱۳۹۹

پاشینیان اعلام کرد که اعضای خانواده اش نیز بیمار شده اند. او حدس می زند که در زمان مذاکرات به این ویروس آلوده شده است. رئیس دولت ارمنستان بیان داشت: « مستخدمی که استکان ها را روی میز می گذاشت بدون دستکش بود. من به او تذکر دادم و خواهش کردم که استکان را عوض کند اما به نظر می رسد که او قبلا هم این کار را تکرار کرده بود. چند وقت بعد تست کروناویروس وی مثبت اعلام شد.»...هنوز گزارشی از سرنوشت آبدارچی و اخراج یا دیگر مجازات وی اعلام نشده است.

تبریز امروز:

نخست وزیر ارمنستان خطاب به شهروندان کشور اطلاع داد که وضعیت سلامتی وی خوب است و کارها را از خانه دنبال می کند.

به گزارش اسپوتنیک، نخست وزیر ارمنستان نیکل پاشینیان در فیس بوک خود نوشت که به کروناویروس مبتلا شده است.

در فیلمی که رئیس دولت در صفحه ی فیس بوک خود منتشر کرده شرح می دهد که اگرچه هیچ یک از علائم این بیماری را نداشته اما تصمیم گرفت که تست بدهد. وی اطلاع داد که « تست کروناویروس وی مثبت بوده است.»

Activists of '#merjirserjin' initiative under the leadership of MP ...

پاشینیان افزود که اعضای خانواده اش نیز بیمار شده اند. او حدس می زند که در زمان مذاکرات به این ویروس آلوده شده است. رئیس دولت بیان داشت: « مستخدمی که استکان ها را روی میز می گذاشت بدون دستکش بود. من به او تذکر دادم و خواهش کردم که استکان را عوض کند اما به نظر می رسد که او قبلا هم این کار را تکرار کرده بود. چند وقت بعد تست کروناویروس وی مثبت اعلام شد.»

نخست وزیر ارمنستان خاطر نشان کرد که درجه حرارت بدنش نرمال است. به گفته ی وی او ترجیح می دهد که از خانه کار کند و قرنطینه باشد.

بر اساس آخرین آمار در ارمنستان ۹۲۸۲ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند. ۳۳۸۶ نفر بهبود یافته و ۱۳۱ نفر نیز فوت کرده اند.

هنوز گزارشی از سرنوشت آبدارچی و اخراج یا مجازات وی اعلام نشده است.


نظرات کاربران


@