صفحه اولی متفاوت از صفحات دیگر

کرونا ویروس و صفحه اول نیویورک تایمز

تاریخ انتشار : ۰۳:۳۲ ۰۵-۰۳-۱۳۹۹

با رسیدن تعداد کشته های کرونا ویروس در ایالات متحده به صد هزار نفر ، نیویورک تایمز برای هشدار و نشان دادن نقطه عطف بزرگ صفحه اول خود را با اسامی کشته شدگان کروناویروس طراحی کرد. بنابراین ، به جای مقالات ، عکس ها یا گرافیکی که معمولاً در صفحه اول روزنامه نیویورک تایمز ظاهر می شود ، فقط یک لیست وجود دارد: یک لیست طولانی از افرادی که به علت ابتلا به بیماری کروناویروس جان خود را از دست داده اند.

تبریز امروز:

با رسیدن تعداد کشته های کرونا ویروس در ایالات متحده به صد هزار نفر ، نیویورک تایمز برای هشدار و نشان دادن نقطهعطف بزرگ صفحه اول خود را با اسامی کشته شدگان کروناویروس طراحی کرد. بنابراین ، به جای مقالات ، عکس ها یا گرافیکی که معمولاً در صفحه اول روزنامه نیویورک تایمز ظاهر می شود ، فقط یک لیست وجود دارد: یک لیست طولانی از افرادی که به علت ابتلا به بیماری کروناویروس جان خود را از دست داده اند.
این نام ها ، تقریباً هزار نفر از آنها ، در صدها روزنامه ایالات متحده از مأموریت مأموریت معاف شدند و هم وسیع بودن و هم تنوع جان خود را از دست دادند.
سیمون لاندون ، دستیار سردبیر میز گرافیک ، به تایمز اینسایدر گفت: "ما می دانستیم که به این نقطه عطف نزدیک می شویم." "ما می دانستیم که باید راهی برای برای احتساب و نشان دادن ارقام وجود داشته باشد."
اما خانم لاندون و همكارانش می دانستند كه "هم در بین روزنامه نگاران و هم در بین عموم مردم ، خستگی و ناراحتی از این داده ها وجود دارد." خانم لاندون گفت: "قرار دادن 100000 نقطه یا چهره های خشک بر روی صفحه" کار مشکلی بود ! واقعاً نمی توان گفت ؛ این افراد چه کسانی بودند ، حیاتی که آنها زندگی می کردند ، چه معنایی برای ما به عنوان یک کشور دارد. " او به این ایده دست یافته است که در مورد جایگاه و اعلامیه های مربوط به مرگ قربانیان Covid-19 از روزنامه های بزرگ و کوچک در سراسر کشور و انتخاب بخش های مشخص از آنها استفاده شود.
مارک لسی ، سردبیر بخش ملی گفت: "ما می خواستم اگر مردم در 100 سال آینده به آن نگاه کنند ، بتوانند وضعیت آنچه را که ما در آن زندگی می کردیم ، درک کنند." همه این ها انسان بودند.

 


نظرات کاربران


@