عکس برتر بنیاد جهانی عکس مطبوعات

لحظه ای شاعرانه در میان شعارها

تاریخ انتشار : ۱۸:۴۸ ۳۰-۰۱-۱۳۹۹

مردم در حال خواندن شعار هستند، در حالی که یک جوان شعری را که توسط تلفن های همراه روشن می شود ، در اعتراضات در خارطوم سودان 2019 می خواند. این عکس توسط یاسویوشی چیبا برای آژانس خبری فرانسه گرفته شده است.

تبریز امروز:

مردم در حال خواندن شعار هستند، در حالی که یک جوان شعری را که توسط تلفن های همراه روشن می شود ، در اعتراضات در خارطوم سودان  2019  می خواند.  این عکس توسط یاسویوشی چیبا  برای آژانس خبری فرانسه گرفته شده است.

مردم در حال خواندن شعار هستند، در حالی که یک جوان شعری را که توسط تلفن های همراه روشن می شود ، در اعتراضات در خارطوم سودان  2019  می خواند.

این عکس توسط یاسویوشی چیبا  برای آژانس خبری فرانسه گرفته شده است.

بنیاد جهانی عکس مطبوعات Photos of the World Press ، روز پنجشنبه با اعلام تصویر از یک جوان در هنگام اعتراض در سودان ، برندگان مسابقه تصاویر و گزارشات خود را در سال 2020 اعلام کرد. 

تصویر "صورت مستقیم" عکاس یاسویوشی چیبا ، مرد جوان را در حالت ایستاده در خارطوم ضبط می کند. سطح تلفن توسط تلفن های معترض معترضان ، که خواستار انتقال رهبران نظامی سودان به غیرنظامیان هستند ، روشن می شود

چیبا اصالتاً از ژاپن است و در حال حاضر عکاس برجسته ای برای آفریقای شرقی و اقیانوس هند برای Agence France-Presse است. او می گوید 

"محل تعطیل شد. سپس ، به طور غیر منتظره ، مردم شروع به دست زدن با دستان خود در تاریکی کردند. " وی ادامه داد: "مردم تلفن را برای روشن كردن مرد جوان در مركز نگه می داشتند. او شعری معترض را ، بداهه خواند.

 


نظرات کاربران


@