انگلستان

بوریس جانسون به ای سی یو منتقل شد

تاریخ انتشار : ۱۷:۲۹ ۱۸-۰۱-۱۳۹۹

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، پس از وخیم تر شدن علائم کروناویروس وی ، روز دوشنبه ، درست یک روز پس از بستری شدن وی برای آنچه گفته می شد آزمایش معمولی است ، به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان لندن منتقل شد. جانسون اواخر یکشنبه ، 10 روز پس از تشخیص COVID-19 ، در بیمارستان سنت توماس بستری شد. دفتر نخست وزیر در بیانیه ای گفت: "در طول این بعد از ظهر ، وضعیت نخست وزیر بدتر شده است و به توصیه تیم پزشکی ، وی به بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان منتقل شده است ." گفته می شد ، جانسون در شرایط هشیاری قرار دارد و در حال حاضر به ابزارهای تنفسی نیاز ندارد ، در این گزارش آمده است که جانسون از وزیر امور خارجه دومینیک رهاب خواسته است که امور را به جای وی اداره کند

تبریز امروز:

 بوریس جانسون در ای سی یو

 به گزارش آسوشیتدپرس از لندن - نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، پس از وخیم تر شدن علائم کروناویروس وی ، روز دوشنبه ، درست یک روز پس از بستری شدن وی برای آنچه گفته می شد آزمایش معمولی است ، به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان لندن منتقل شد.  جانسون اواخر یکشنبه ، 10 روز پس از تشخیص COVID-19 ، در بیمارستان سنت توماس بستری شد.
دفتر نخست وزیر در بیانیه ای گفت: "در طول این بعد از ظهر ، وضعیت نخست وزیر بدتر شده است و به توصیه تیم پزشکی ، وی به بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان منتقل شده است ."

گفته می شد ، جانسون در شرایط هشیاری قرار دارد و در حال حاضر به ابزارهای تنفسی نیاز ندارد ، در این گزارش آمده است که جانسون از وزیر امور خارجه دومینیک رهاب خواسته است که امور را به جای وی اداره کند

ساعاتی قبل ، جانسون توئیت کرد که پس از گذراندن یک شب در بیمارستان ، روحیه خوبی دارد.

سخنگوی نخست وزیر گفت: جانسون یک شب راحت را سپری کرده است و با وجود بستری و داشتن علائم COVID-19  و سرفه و تب ، همچنان در بیمارستان سنت توماس بستری شده است. جانسون با ارسال توئیتی از خدمات ملی بهداشت بخاطر مراقبت از او و دیگران در این شرایط دشوار ، تشکر کرد.

جانسون در توئیت گفت: "به توصیه پزشک من ، برای انجام برخی تست های روتین به بیمارستان رفتم ، زیرا من هنوز هم علائم عروق کرونا ویروس را تجربه می کنم." "من روحیه خوبی دارم و با تیم خود ارتباط برقرار می کنم ، زیرا ما برای مبارزه با این ویروس و حفظ همه افراد با هم همکاری می کنیم."

سخنگوی جانسون ، جیمز اسلاک ، از گفتن نوع آزمایشات جانسون خودداری  کرد. وی اصرار داشت كه "نخست وزیر همچنان مسئول دولت است."

اسلاک گفت: "وی در حال دریافت به روزرسانی در بیمارستان است و همچنان به دریافت" جعبه قرمز وزیر "پرونده ها و گزارش های توجیهی ، ادامه می دهد.

نخست وزیر  55 ساله از زمان تشخیص بیماری COVID-19 در تاریخ 26 مارس در محل سکونت خود در خیابان داونینگ قرنطینه شده بود - او اولین رئیس شناخته شده دولت در جهان است که به این ویروس مبتلا شد.

او همچنان در جلسات روزمره شیوع این بیماری تا روز یکشنبه ریاست جلسات را بر عهده داشت و در طول 10 روز در قرنطینه چندین پیام ویدیویی منتشر کرده است. رهاب جلسه روز دوشنبه را به عهده داشت.

انگلیس پست رسمی معاون نخست وزیر را ندارد ، اما در صورت ناتوانی جانسون ، رهاب برای این امر تعیین شده است كه این مقام را به عهده بگیرد.

رهاب با سخنرانی در نشست خبری روزانه کروناویروس دولت ، گفت که جانسون "مرتباً به روز و بهتر می شود" ، اما اعتراف کرد که از شنبه تاکنون با وی صحبت نکرده است.

رهاب گفت: "بوریس جانسون مسئول است ، اما او همچنان توصیه های پزشکان را در مورد آنچه در آینده انجام خواهد داد ، انجام می دهد."

جانسون در بیمارستان بستری شد در حالی که پیامی برای مردم از ملکه الیزابت دوم شامگاه یکشنبه پخش می شد. ملکه 93 ساله از مردم خواست كه عزم راسخ نشان دهند و از توصیه های خود برای ماندن در داخل خانه پیروی كنند.

از زمانی که جانسون روز جمعه پیامی را منتشر کرد ، موجب ابراز نگرانی در مورد وضعیتش شد و او آن زمان گفت که احساس خوبی می کند ، اگرچه هنوز تب داشت.

این ویروس در بیشتر افراد علائم خفیف تا متوسط ​​ایجاد می کند ، اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد ناتوان ، می تواند باعث ذات الریه شود و منجر به مرگ شود.

دولت روز دوشنبه  ابتلا  51،608 نفر را در انگلستانبه کرونا ويروس را تأييد کرد ،تاکنون 5373 نفر از آنها فوت کرده اند.

یكی از مزایای حضور در بیمارستان این است كه به پزشكان این امکان را می دهد كه به طور مستقیم وضعیت جانسون را تحت نظر بگیرند.

درک هیل ، استاد علوم تصویربرداری پزشکی در کالج دانشگاه لندن گفت: از آنجا که COVID-19 باعث تنفس دشوار می شود ، یک آزمایش که بر روی مبتلایان به این بیماری انجام می شود ، تصویربرداری ریه با سونوگرافی یا سی تی اسکن است تا ببیند تاثیرات در بیماری مشخص گردد.

وی گفت: "بعضی از افراد به سرعت مرخص می شوند." برخی دیگر به سرعت رو به زوال می روند و نیازمند کمک های تنفسی هستند.  ما دلیلی نداریم که باور کنیم نخست وزیر به چنین کمک هایی احتیاج دارد. "

هیل گفت بسته به فرد و مشکلات موجود ، انواع مختلفی از کمک های تنفسی وجود دارد.

هیل گفت: "دلایلی که برخی از افراد به دلیل بیماری COVID-19 به طور جدی مبتلا می شوند در حالی که برخی دیگر علائم جزئی دارند هنوز کاملاً درک نشده اند." "اما پزشکان مدیریت این بیماران گزارش می دهند که بیشتر مردان نسبت به زنان مشکل جدی دارند ، و بیمارانی که اضافه وزن دارند یا دارای مشکلات بهداشتی قبلی هستند در معرض خطر بیشتری قرار دارند.


نظرات کاربران


@