100نفر آلوده به ویروس از چهارهزار نفر ناوی

ملوانان ناو هواپیمابر روزولت درجنگ با کروناویروس

تاریخ انتشار : ۰۷:۱۶ ۱۴-۰۱-۱۳۹۹

کاپیتان ناو هواپیمابر نوشته است : "ما در جنگ نیستیم." "ملوانان نیازی به مردن ندارند. اگر اکنون عمل نکنیم ،  در مراقبت صحیح از مطمئن ترین دارایی خود - ملوانان مان ، خطا کرده ایم ...................مشکلی که در رزم ناو روزولت وجود دارد ، معضل اصلی پیش روی ارتش ایالات متحده را برجسته می کند: مقامات ارشد نظامی ، که سالها برای مقابله با جنگ بعدی به عنوان اولویت اصلی آمادگی خود را صرف کرده اند ، اکنون دریافته اند که حفظ این آمادگی در طول شیوع بیماری گیری می تواند سلامت وحتی زندگی افراد را به خطر اندازد ، در زمانی که به آمریکایی ها گفته می شود در خانه بمانند و از راه دور ککارهای خود را انجام دهند ، به بسیاری از نیروهای نظامی گفته می شود که کار خود را ادامه ده

تبریز امروز:

The aircraft carrier Theodore Roosevelt arriving in Vietnam this month.

به گزارش نیویورک تایمز ؛ مقامات نظامی امریکایی روز سه شنبه گفتند كه كاپیتان یك ناو هواپیما بر آمریکایی مستقر در اقیانوس آرام از پنتاگون تقاضای كمك بیشتری كرد ، زیرا شیوع كروناویروس در كشتی همچنان ادامه دارد. مقامات نظامی می گویند ده ها ملوان آلوده شده اند.

در یک نامه چهار صفحه ای به تاریخ دوشنبه ،که اولین بار در روز سه شنبه توسط سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده ، کاپیتان برت ای. کروزیر وضعیت وحشتناک در حال آشکار شدن در کشتی جنگی ، تئودور روزولت  را ، که بیش از 4000 عضو خدمه دارد ، بیان کرد. او آنچه را كه گفته است ، ناكامي نيروي دريايي در تأمين منابع مناسب براي مقابله با ويروس با تخلیه ملوانان از كشتي ، توصيف كرد.

کاپیتان ناو هواپیمابر نوشته است : "ما در جنگ نیستیم." "ملوانان نیازی به مردن ندارند. اگر اکنون عمل نکنیم ،  در مراقبت صحیح از مطمئن ترین دارایی خود - ملوانان مان ، خطا کرده ایم 

 این ناو در حال حاضر در گوام لنگر انداخته است.

توماس ب. مودلی ، دبیر نیروی دریایی آمریکا ، در مصاحبه ای به سی ان ان گفت كه نیروی دریایی در حال تلاش برای انتقال ملوانان از كشتی است - اما تخت كافی در گوام وجود نداشت تا كل خدمه را در خود جای دهد.

آقای مودلی گفت: "ما مجبوریم با دولت آنجا صحبت كنیم تا ببینیم كه آیا می توانیم فضای هتلی را بدست آوریم ، یا در آنجا چند نوع نوع چادر ایجاد كنیم." "ما این کار را با روشی کاملاً روشمند انجام می دهیم زیرا این یک کشتی کروز نیست."

فرمانده ناوگان اقیانوس آرام ، سرپرست جان سی . آکویلینو ، در گفتگو با خبرنگاران ، اظهار داشت: "ما از اعمال نتیجه در مورد درخواست های ارائه شده توسط کاپیتان کروزیر استقبال می کنیم" .

دریاسالار آکویلینو گفت: اعضای خدمه برای آزمایش و قرنطینه قبل از بازگشت به داخل هواپیما از ناو منتقل می شوند. وی گفت ، هدف این بود كه کشتی آماده انجام مأموریت های خود باشد. وی گفت که تاکنون هیچ نیروی نظامی در بیمارستان بستری نشده است ، اما وی از مشخص شدن تعداد عفونت ها خودداری کرد.

کاپیتان کروزیر در نامه خود توصیه کرده است که کل خدمه خود را مجددا سوارکند البته در حالی که کشتی به طور کامل تمیز شده و  آنها نیز قرنطینه و آزمایش شده باشند.

مشکلی که در رزم ناو روزولت وجود دارد ، معضل اصلی پیش روی ارتش ایالات متحده را برجسته می کند: مقامات ارشد نظامی  ، که سالها برای مقابله با جنگ بعدی به عنوان اولویت اصلی آمادگی خود را صرف کرده اند ، اکنون دریافته اند که حفظ این آمادگی در طول شیوع بیماری گیری می تواند سلامت وحتی زندگی افراد را به خطر اندازد ، در زمانی که به آمریکایی ها گفته می شود در خانه بمانند و از راه دور ککارهای خود را انجام دهند ، به بسیاری از نیروهای نظامی گفته می شود که کار خود را ادامه دهند.

 

 
نظرات کاربران


@