قطعه ای از فندق شکن چایکوفسکی

والس گل ها

تاریخ انتشار : ۰۲:۰۰ ۱۵-۱۲-۱۳۹۸

"والس گلها" قطعه ای از موسیقی ارکسترال از دومین اثر باله به نام فندق شکن است که توسط چایکوفسکی آفریده شده است.چایکوفسکی به نوازندگان خود گفت که در حال کار روی یک باله "خارق العاده" به نام فندق شکن هستند: "نوشتن یک راهپیمایی برای سربازان کوچک، والس گل ها بسیار جالب است." والس گل ها در بخش آخر مجموعه فندق شکن قرار گرفته است. این موسیقی برای سازهای مختلف و برای ترکیبهای مختلف سازها تنظیم شده است. استودیو والت دیسنی موسیقی والس گل ها را برای فیلم کارتونی فانتازیا استفاده کرده است.

تبریز امروز:

چایکوفسکی در سال 1893
"والس گلها" (1892) قطعه ای از موسیقی ارکسترال از دومین اثر باله  به نام فندق شکن  "The Nutcracker" است ، باله ای که توسط چایکوفسکی ساخته شده است.

 

چایکوفسکی به نوازندگان خود گفت که در حال کار روی یک باله "خارق العاده" به نام The فندق شکن هستند: "نوشتن یک راهپیمایی برای سربازان کوچک، والس گل ها بسیار جالب است."  والس گل ها در بخش آخر مجموعه فندق شکن قرار گرفته است.

Image result for waltz of flowers

 

نقاشی والس گل ها اثر ری کونو  Rie Kono

این موسیقی برای سازهای مختلف و برای ترکیبهای مختلف سازها تنظیم شده است. استودیو والت دیسنی موسیقی والس گل ها را برای فیلم کارتونی فانتازیا استفاده کرده است.  


نظرات کاربران


@