55 سال مسابقه عکاسی

عکس از حیات وحش

تاریخ انتشار : ۱۲:۵۰ ۲۸-۱۱-۱۳۹۸

55 سال است که عکاسان کار خود را در موزه تاریخ طبیعی در مسابقه عکاسان حیات وحش در لندن به نمایش می گذارند . یکی از جنبه های این رقابت خاص این است که فقط یک لحظه برای لذت بردن از عکاسی عالی وجود ندارد. اسامی برندگان در پاییز اعلام می شوند ، اما در ماه فوریه عکس هایی که توسط خوانندگان انتخاب شده است ، جایزه ای را دریافت می کنند. این جایزه LUMIX People Choice Choice است

تبریز امروز:

55 سال است که عکاسان کار خود را در موزه تاریخ طبیعی در مسابقه عکاسان حیات وحش در لندن به نمایش می گذارند .

یکی از جنبه های این رقابت خاص این است که فقط یک لحظه برای لذت بردن از عکاسی عالی وجود ندارد. اسامی برندگان در پاییز اعلام می شوند ، اما در ماه فوریه عکس هایی که توسط خوانندگان انتخاب شده است ، جایزه ای را دریافت می کنند. این جایزه LUMIX People Choice Choice است و به راحتی می توان فهمید که چرا خوانندگان تصویر جدال موش ها برای لقمه ای نان را از سام رولی دوست داشتند. اینگونه او دریافت:

"سام کشف کرد بهترین راه برای عکسبرداری از موش های ساکن زیرزمین لندن ، دراز کشیدن روی سکو و صبر کردن است. او فقط دیده بود که آنها در حال نبرد برای غذا چند بار توسط مسافران کشته شده اند ، احتمالاً به دلیل بسیار فراوان بودن این مبارزه بوده است ، پس او مدت ها انتظار این صحنه را کشید ."

 این نمایشگاه تا 31 مه 2020 برای تماش باز می باشد.


نظرات کاربران


@