افغانستان

ناپدید شدن دو آمریکایی زخمی از هواپیمای ساقط شده +ویدئو

تاریخ انتشار : ۰۸:۴۴ ۰۹-۱۱-۱۳۹۸

مسئول عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان در هواپیمای ساقط شده آمریکا کشته شد. پایگاه خبری تحلیلی «وترنز تودی» به نقل از منابع روسی نوشته است هواپیمایی که روز دوشنبه در افغانستان سقوط کرد حامل مایکل دی آندرا مسئول حمله به خودرو سردار سلیمانی و رئیس عملیات‌های سیا علیه ایران، عراق و افغانستان بوده است. آندرا شاخص‌ترین چهره سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود. وی مسئول عملیات‌های سیا علیه عراق،‌ ایران و افغانستان بوده است

تبریز امروز:

 

مسئول عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان در هواپیمای ساقط شده آمریکا کشته شد.

پایگاه خبری تحلیلی «وترنز تودی» به نقل از منابع روسی نوشته است هواپیمایی که روز دوشنبه در افغانستان سقوط کرد حامل مایکل دی آندرا مسئول حمله به خودرو سردار سلیمانی و رئیس عملیات‌های سیا علیه ایران، عراق و افغانستان بوده است.

آندرا شاخص‌ترین چهره سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) در منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.

 وی مسئول عملیات‌های سیا علیه عراق،‌ ایران و افغانستان بوده است

گزارشات اولیه حاکی بود که طالبان مانع ورود نیروهای دولتی به محل سقوط هواپیمای امریکایی شدند، دو زخمی سانحه سقوط هواپیما در غزنی ناپدید شده اند

یک روز پس از سقوط هواپیمای امریکایی در غزنی، مقام‌های محلی در آن ولایت گفته اند که طالبان مانع ورود نیروهای دولتی به محل سقوط این طیاره شده اند.

اما رویترز به نقل از واشنگتن گزارش داد که در حال حاضر تعیین هویت اجساد هواپیمای سقوط کرده در افغانستان در برنامه کار قرار دارد .

رویترز نوشته است که دولت امریکا می‌گوید به بقایای بر جا مانده از سرنشینان هواپیمای نظامی این کشور که دیروز در افغانستان سقوط کرد، دست پیدا کرده است.

یک مقام نظامی امریکایی گفته است که واشنگتن اکنون در حال تعیین هویت اجساد یافت‌شده در محل سقوط این هواپیماست.

 


نظرات کاربران


@