Довели Лаврова до слез: Глава МИД России на церемонии открытия памятника героям Блокады

لاوروف نتوانست جلوی اشک های خود در بیت المقدس بگیرد

تاریخ انتشار : ۱۱:۰۳ ۰۴-۱۱-۱۳۹۸

ولادیمیر پوتین به همراه بنیامین نتانیاهو از بنای یادبود قهرمانان محاصره شده در لنینگراد، در مراسم گرامی داشت قربانیان هولوکاست ،در بیت المقدس رونمایی كردند. این بنای یادبود "شمع یادبود" نامیده شده است. این یادبود به ارتفاع نه متر است و وزن آن 12 تن با كتیبه برنز است: "زندگان و افتاده ها را بخاطر بسپار، اینجا یادبود مرگ كسانی است كه قربانی شدند".

تبریز امروز:

به گزارش اسپوتنیک،  ولادیمیر پوتین به همراه بنیامین نتانیاهو از بنای یادبود قهرمانان محاصره شده در لنینگراد، در بیت المقدس رونمایی كردند. این بنای یادبود "شمع یادبود" نامیده شده است. این یادبود به ارتفاع نه متر است و وزن آن 12 تن با كتیبه برنز است: "زندگان و افتاده ها را بخاطر بسپار، اینجا یادبود مرگ كسانی است كه قربانی شدند". 

 لازم به ذکر است که مجمع جهانی یادبود هولوکاست در بیت المقدس برگزار شد و هیئت های نمایندگانی از کشورهای مختلف، مورخان ، سیاستمداران و دیپلمات ها در در بیت المقدس گرد هم می آیند. هیئت روسی همچنین شامل وزیر خارجه تازه سرگی لاوروف بود که نتوانست اشک های خود را در مراسم افتتاحیه "شمع های یاد" باز دارد. به گفته روزنامه نگاران، همسر  بنیامین نتانیاهو ، سارا نتانیاهو که در کنار لاوروف نشسته بود نیز گریه کرد.

Довели Лаврова до слез: Глава МИД России на церемонии открытия памятника героям Блокады

گفتنی است، سربازان آلمانی محاصره لنینگراد را در 8 سپتامبر 1941 آغاز کردند. ارتش شوروی نازی ها را شکست داد و در 27 ژانویه سال 1944 شهر را از محاصره کاملاً آزاد کرد. لنینگراد 900 روز اسیر نازی ها بود. این محاصره به یکی از بدترین صفحات جنگ بزرگ میهنی تبدیل شده است. طبق برآوردها و برآوردهای مختلف ، تا 1.5 میلیون نفر قربانی این محاصره شدند. لنینگراد، سن پترزبورگ کنونی نام دارد


نظرات کاربران


@