سینمای جنگ روسیه

راهی به سوی برلین + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۱ ۰۳-۱۱-۱۳۹۸

تابستان سال 1942 ، یک افسر ارتباطات روس به نام اوگارکف متهم به بزدلی، به اعدام با شلیک جوخه محکوم می شود. حمله غافلگیرانه آلمانی ها اعدام را به تاخیر می اندازد و محكوم و نگهبان وی زوربایف مجبور به فرار می شوند. در حین تلاش برای تحویل محكوم به مقر ، دوستی بین نگهبان و اسیر وی بوجود می آید ، زیرا این دو در طی چندین ماجراجویی با هم همراه می شوند و آنها هر روز با توازن در آستانه زندگی و مرگ ، در مسیری حرکت می کنند که برای آنها به یک جاده قهرمانانه به برلین تبدیل می شود که در نهایت با هم با آلمانی ها نبرد می كنند.

تبریز امروز:

road to berlin   راهی به سوی برلین

تابستان سال 1942 ، در دوران جنگ جهانی دوم یک افسر ارتباطات روس به نام اوگارکف متهم به بزدلی،  به اعدام با شلیک جوخه محکوم  می شود. حمله غافلگیرانه آلمانی ها اعدام را به تاخیر می اندازد و محكوم و نگهبان وی زوربایف مجبور به فرار می شوند. در حین تلاش برای تحویل محكوم به مقر ، دوستی بین نگهبان و اسیر وی بوجود می آید ،

زیرا این دو در طی چندین ماجراجویی با هم همراه می شوند و آنها هر روز با توازن در آستانه زندگی و مرگ ، در مسیری حرکت می کنند که برای آنها به یک جاده قهرمانانه به برلین تبدیل می شود که در نهایت با هم با آلمانی ها نبرد می كنند.

 این فیلم براساس رمان "دو در استپ" از نویسنده مشهور شوروی امانوئل کازاکویچ که در جبهه خدمت کرده است و خاطرات جنگی کنستانتین سیمونوف است.  

راهی به سوی برلین - Road to berlin

  

کارگردان فیلم سرگئی پوپوف  و سناریست ایوگنینیکیشف هستند. بازیگران فیلم امیر عبدیکالف ،یوری بوریسف ،ماکسیم دمچنکوف هستند.

 

 
 

نظرات کاربران


@