آلمان

معاملات مخفی سلاح توسط شرکت های آلمانی

تاریخ انتشار : ۱۸:۵۶ ۰۱-۱۱-۱۳۹۸

سرویس مخفی آلمان ، BND ، با شدت در تحویل سلاح به مناطق بحرانی جهان نقش دارد. همانطور که این مستند نشان می دهد ، این کشور - از جمله کارهای غیر قانونی دیگر - در کنار معاملات تسلیحاتی که توسط شرکت های حمل و نقل آلمانی انجام می شود ، نیز یک بازیگر است. عملیات مخفی معاملات تسلیحاتی در سکوت انجام می شود و مقامات فدرال با سوء استفاده از یک نقطه کور بین تجارت خارجی و اعمال کنترل تسلیحات جنگ از قانون دور می شوند. اما اسلحه ها از آلمان حمل نمی شوند

تبریز امروز:

 

 

 

سرویس مخفی آلمان ، BND ، با شدت در تحویل سلاح به مناطق بحرانی جهان نقش دارد. همانطور که این مستند نشان می دهد ، این کشور - از جمله کارهای غیر قانونی دیگر - در کنار معاملات تسلیحاتی که توسط شرکت های حمل و نقل آلمانی انجام می شود ، نیز یک بازیگر است.

عملیات مخفی معاملات تسلیحاتی در سکوت انجام می شود و مقامات فدرال با سوء استفاده از یک نقطه کور بین تجارت خارجی و اعمال کنترل تسلیحات جنگ از قانون دور می شوند. اما اسلحه ها از آلمان حمل نمی شوند.


آلمانی ها ، اما از طریق یک بندر مخفی در اوکراین که در هیچ نقشه ای ظاهر نمی شود. کار خود را انجام می دهند  این دنباله به مرکز اوکراین یعنی شهر کیف منتهی می شود ، جایی که رئیس جمهور سابق اوکراین وجود بندر و معاملات تسلیحات "ظریف" را تأیید می کند. برای اولین بار رئیس سرویس مخفی این کشور اذعان می کند که شرکت های آلمانی در حمل و نقل تسلیحات نظامی از طریق اوکراین ، و اولین و تنها تصاویر تلویزیونی از بندر مخفی را به تیم فیلمبرداری ارائه می دهد تحقیقات در ایالات متحده آمریکا نشانه های نگران کننده تری را نشان می دهد تصاویر ماهواره ای آمریکایی این بندر را نشان می دهد که در آن جرثقیل های های بلند تانک های سنگین ، موشک ها و سایر تجهیزات نظامی بارگذاری می شوند. حداقل دو شرکت حمل و نقل آلمانی در این عملیات شرکت دارند.

تعداد زیادی اسناد مخفی به ویژه متعلق به یک رهبر پیشین بازار جهانی در زمینه کار با جرثقیل های بزرگ ، شرکت برمن و شرکت حمل و نقل بلوجا اشاره دارد که از آن زمان تجارت را متوقف کرده است. چهار کشتی که از آنها به صراحت نام برده شده است. لیست های بارگیری و ذخیره سازی را نشان می دهد که شرکت حمل و نقل بارها و بارهای اسلحه را برنامه ریزی و حمل می کرد - و یک نفر ، افسر BND با نام کد "Klaus Hollmann" همواره درگیر ماجرا بود. پارلمان آلمان فقط از دخالت BND در تحویل تسلیحات اطلاع داشت. سازندگان این فیلم ، در حال حاضر سعی در رسیدن به واقعیت های این ماجرا دارند. کارشناسان اطلاعات این کار را گامی مهم در جلوگیری از آسیب بیشتر به دموکراسی آلمان می دانند.


نظرات کاربران


@