شعار تظاهرات سراسری امروز امریکایی ها

نه به جنگ با ایران -  NoWarWithIran

تاریخ انتشار : ۰۸:۲۸ ۱۹-۱۰-۱۳۹۸

راهپیمایی "نه به جنگ با ایران" پنجشنبه در سراسر ایالات متحده برگزار شد. در کلیه اجتماعات در سراسر آمریکا ، آمریکایی ها "خواهان ممانعت از جنگ هستند و درخواست جلوگیری ایالات متحده از جنگ انتخابی غیرضروری و پر هزینه دیگر در خاورمیانه را می کنند."

تبریز امروز:

راهپیمایی "نه به جنگ با ایران" پنجشنبه در سراسر ایالات متحده برگزار شد.
در کلیه اجتماعات  در سراسر آمریکا ، آمریکایی ها "خواهان ممانعت از جنگ هستند و درخواست جلوگیری ایالات متحده از جنگ انتخابی غیرضروری و پر هزینه دیگر در خاورمیانه را می کنند."

ائتلافی از گروه های مترقی اعلام کرده است که قصد دارد این پنج شنبه برای رهبری راهپیمایی ها در سراسر ایالات متحده آمریکا جمع شود. علیه فشار رئیس جمهور دونالد ترامپ برای شروع جنگ علیه ایران.

 MoveOn  ، Vets About Face و شورای ملی ایران و آمریکا (NIAC) از جمله گروه هایی هستند که تظاهرات را رهبری می کنند.

جمال عبدی ، رئیس NIAC ، سه شنبه در توییتر گفت: "نزدیک به 50 رویداد در سراسر کشورامریکا بوجود خواهیم آورد .


درگیری بین ایران و ایالات متحده هفته گذشته هنگامی که ، در 3 ژانویه ، حمله هواپیماهای بدون سرنشین به دستور ترامپ ترور قاسم سلیمانی فرمانده نظامی ایران را به اوج جدید رویارویی رساند. آغاز شده است ایران قول داده بود به قصاص قاسم سلیمانی محبوب و قدرتمند انجام گیرد ، جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران این حمله را "ماجراجویانی سرکش" خوانده است.

براساس اطلاعیه مطبوعاتی روز سه شنبه از این ائتلاف ، راهپیمایی های روز پنجشنبه تمرکز بر تهدیدات کاخ سفید برای حمله به ایران است.

"در پی ترور بی پروای ژنرال سلیمانی ایرانی توسط دولت ترامپ  و تهدید به تشدید درگیری ، فعالان حامل پیام" بدون جنگ "خواستار کنترل و محدود کردن تهدیدات خواهند بود تا ایالات متحده از جنگ انتخابی غیرضروری و پر هزینه دیگر در خاورمیانه اجتناب کند.. ، "این گروه گفتند.

در زمان اعلان شده ، 66 راهپیمایی و تظاهرات برنامه ریزی شده وجود دارد که تعداد بیشتری از آنها نیز در راه هستند.


نظرات کاربران


@