رای کنگره امریکا برای کنترل اختیار ات جنگی ترامپ

نفس راحت کنگره از تصمیم ترامپ

تاریخ انتشار : ۱۶:۳۴ ۱۸-۱۰-۱۳۹۸

نانسی پلوسی قصد دارد تا با اخذ رأی از کنگره ترامپ را برای هرگونه اقدامات نظامی علیه ایران در ظرف 30 روز متوقف کند مگر اینکه مجوز آن در کنگره تصویب شود. خانم پلوسی پس از اینکه آقای ترامپ اعلام کرد از هرگونه تشدید نظامی علیه تهران خودداری خواهد کرد ، اظهار داشت ، که قانونگذاران نفس راحتی کشیدند. اما دموکرات های کنگره ، نسبت به سوابق و پرونده دولت ترامپ در مورد حمله هواپیماهای بدون سرنشین هفته گذشته که منجر به کشته شدن ( شهادت ) سرلشکر قاسم سلیمانی شد ، شک دارند. و با نارضایتی از توضیحات تیم آقای ترامپ که برای توجیه این امر مطرح ساختند ، قول داد تا با تلاش های خود برای کنترل قدرت جنگی رئیس جمهور وارد عمل شود.

تبریز امروز:

 Speaker Nancy Pelosi after a closed briefing on Iran on Wednesday. She announced that the House would vote on Thursday on a resolution trying to curtail the president’s war-making powers on Iran.

به گزارش نیویورک تایمز ، نانسی پلوسی قصد دارد تا با اخذ رأی از کنگره ترامپ را برای هرگونه اقدامات نظامی علیه ایران در ظرف 30 روز متوقف کند مگر اینکه مجوز آن در کنگره تصویب شود.
خانم پلوسی پس از اینکه آقای ترامپ اعلام کرد از هرگونه تشدید نظامی علیه تهران خودداری خواهد کرد ، اظهار داشت ، که قانونگذاران نفس راحتی کشیدند.

اما دموکرات های کنگره ، نسبت به سوابق و پرونده دولت ترامپ در مورد حمله هواپیماهای بدون سرنشین هفته گذشته که منجر به کشته شدن ( شهادت ) سرلشکر  قاسم سلیمانی شد ، شک دارند. و با نارضایتی از توضیحات تیم آقای ترامپ که برای توجیه این امر مطرح ساختند ، قول داد تا با تلاش های خود برای کنترل قدرت جنگی رئیس جمهور وارد عمل شود.


نظرات کاربران


@