امریکا

خودروهای برقی کادیلاک جایگزین خودروهای احتراق داخلی

تاریخ انتشار : ۱۴:۲۱ ۲۲-۰۹-۱۳۹۸

جنرال موتورز انتظار دارد اکثریت همه ، اتومبیل های کادیلاک و سو های خود را که در سراسر جهان فروخته می شوند تا سال 2030 به صورت تمام الکتریکی به فروش برسانند.

تبریز امروز:

h/O: Cadillac EV

 

جنرال موتورز انتظار دارد اکثریت همه ، اتومبیل های کادیلاک  و سو های خود را که در سراسر جهان فروخته می شوند تا سال 2030 به صورت تمام الکتریکی به فروش برسانند.
این شرکت همچنین تأیید کرد که قصد دارد یک SUV برقی بزرگ شبیه به Escalade ارائه دهد ، اگر تحت عنوان SUV نمادین نباشد.
 پیش بینی می شود که کادیلاک دومین سال متوالی رکورد فروش جهانی خود را ، از جمله نخستین افزایش خرده فروشی خود در ایالات متحده از سال 2013 ، بدست آورد.
در ژانویه ، جنرال موتورز پیش نمایش یک کراس را که انتظار می رود اولین خودروی الکتریکی کادیلاک در ساخت و طراحی وسایل نقلیه الکتریکی نسل بعدی این شرکت باشد ، ارائه نمود.
مدیر عامل کادیلاک ، استیو کارلایل ، روز پنجشنبه گفت که این برند مدل های فعلی موتورهای احتراق داخلی را بر اساس تقاضای بازار تولید خواهد کرد. وی انتظار دارد که در اواسط سال های 2020 میلادی نقطه عطف وسایل نقلیه برقی برای این برند رخ دهد.

ما می خواهیم به عنوان یک موتور موتور احتراق داخلی وارد رهه ماشین های الکتریکی شویم. این یک دهه ای است که ما وارد آن  می شویم .


به گزارش رویترز، رئیس برند کادیلاک گفت به رغم کاهش فروش خودرو در بزرگترین بازار خودروی جهان، یعنی چین، کادیلاک در مسیر کسب رشد فروش دو رقمی در این کشور است.

کادیلاک قبلا نیز اشاره کرده بود که به سمت تولید مدل های برقی حرکت می کند.

پیشتر خودروهایی دیگر مثل تویوتا و وولو اعلام کردند که تا پنج سال دیگر خودروهای برقی را به تولید انبوه می‌رسانند.


نظرات کاربران


@