امریکا

مرد مسلمان سعودی عضو هیچ گروه نبود!

تاریخ انتشار : ۰۳:۰۲ ۱۷-۰۹-۱۳۹۸

کارآموز سعودی که سه نفر را در پایگاه دریایی فلوریدا کشته است ، شب قبل از حمله فیلم هایی از تیراندازی دسته جمعی در یک مهمانی شام را نشان داده است. به گفته یک مقام ارشد آمریکایی که او نیز مجاز به صحبت عمومی نبود ، این فرد مسلح که سه نفر را کشته و هشت نفر دیگر را مجروح کرد ، هیچ ارتباط آشکاری با گروه های تروریستی بین المللی نداشت.

تبریز امروز:

 

Image result for Mohammed Saeed Alshamrani,

مرد سعودی که 3 نفر را در ایالات متحده به قتل رساند بین ایالات متحده و عربستان سعودی در حال سفر بود .
این فرد مسلح ، که به عنوان ستوان دوم محمد سعید آلشامرانی شناخته می شود ، توسط معاون کلانتر کشته شد. به گفته مقامات پنتاگون ، ستوان آلشامرانی در ابتدا در سال 2017 وارد ایالات متحده شد ، وقتی آموزش وی با ارتش ایالات متحده آغاز شد. این مقامات گفتند که پس از ورود اولیه خود به این کشور ، وی در مدرسه زبان در پایگاه نیروی هوایی لاک لند در سن آنتونیو ، تگزاس شرکت کرد و کلاسهای انگلیسی و هواپیمایی را گذراند.

مقامات پنتاگون گفتند كه در هنگام استراحت در مدرسه ، او به خانه عربستان سعودی سفر می كند. وقتی وی در ماه فوریه به ایالات متحده بازگشت ، دوستان و همكاران متوجه شدند كه وی مذهبی تر شده است ، گفتند كه این شخص در مورد این تحقیقات كوتاه شده است. بلافاصله مشخص نیست که او بین فوریه و این هفته ، هنگامی که وارد بخش جدید تمرین خود در پنساکولا شد ، چه کار کرد ، اما وی در این منطقه ساکن بود.

گفته می شود که کارآموز سعودی که سه نفر را در پایگاه دریایی فلوریدا کشته است ، شب قبل از حمله فیلم هایی از تیراندازی دسته جمعی در یک مهمانی شام را نشان داده است.
به گفته یک مقام ارشد آمریکایی که او نیز مجاز به صحبت عمومی نبود ، این فرد مسلح که سه نفر را کشته و هشت نفر دیگر را مجروح کرد ، هیچ ارتباط آشکاری با گروه های تروریستی بین المللی نداشت.

مقامات تحقیق در مورد انگیزه اسلحه در حمله نیروی دریایی ادامه می دهند
کلانتر پنساکولا  پس از تیراندازی گفت: "ما فقط این را انتظار نداشتیم "
 یک فرد مسلح در ایستگاه هوایی نیروی دریایی پنساکولا در فلوریدا قبل از اینکه به ضرب گلوله مأمورین به ضرب گلوله کشته شود ، سه نفر را به قتل رساند. این دومین تیراندازی این هفته در پایگاه نیروی دریایی بود.
وی ادامه داد: "قدم زدن در صحنه جنایت مانند حضور در یک فیلم بود و همانطور که شهردار با صراحت بیان کرد ، شما فقط انتظار ندارید که این اتفاق در خانه رخ دهد. این اتفاق در پنساکولا اتفاق نمی افتد. این برای دوستان و همسایگان ما که عضو نیروی دریایی ایالات متحده هستند اتفاق نمی افتد. اما این کار را کرد و آن اتفاق افتاد و بنابراین در حال حاضر ، ما اینجا هستیم تا قطعات را انتخاب کنیم. "" این یک روز غم انگیز برای شهر Pensacola است. NAS (ایستگاه هوایی نیروی دریایی) بخش مهمی از جامعه ما است - به مدت 200 سال این بخشی از شهر پنساکولا بوده است - و ما یک شهر نظامی هستیم. و مطمئناً انتظار اینکه چنین اتفاقی در خانه بیفتد غیر منتظره بود. "

فرد مسلح شب قبل از حمله فیلم هایی از تیراندازی های جمعی را تماشا کرد.
بنا به گفته شخصی که در مورد تحقیقات گرفته است ، كارآموز سعودی كه حمله به یك پنساكولا ، فلوریدا را انجام داده بود ، شب گذشته قبل از انجام تیراندازی ، پایگاه دریایی فیلم هایی از تیراندازی گسترده را در یك مهمانی شام نشان داد ، 

این فرد مسلح و سه کارآموز نظامی دیگر عربستان سعودی اخیراً از شهر نیویورک بازدید کرده اند که شامل چندین موزه و مرکز راکفلر است. بازرسان به دنبال این هستند که تعیین کنند آیا این سفر گشت و گذار توریستی در هفته تعطیلات شکرگذاری در نیویورک بوده است یا اینکه کارآموزان سعودی انگیزه های دیگری داشته اند یا با افراد دیگری در آنجا ملاقات کرده اند.

در حمله روز جمعه سه نفر کشته و هشت نفر دیگر زخمی شدند. به گفته یک مقام ارشد آمریکایی ، این فرد مسلح هیچ ارتباط آشکاری با گروه های تروریستی بین المللی نداشت.

اما چندین سیاستمدار گفتند که تیراندازی باید به عنوان یک عمل تروریستی تلقی شود.

 


نظرات کاربران


@