فقر و کودک فقر

آزار و اذیت کودک کار، ایران را متاثر کرد + ویدئو

تاریخ انتشار : ۱۸:۲۸ ۱۰-۰۹-۱۳۹۸

انتشار فیلمی از آزار و اذیت یک کودک کار توسط چند جوان با واکنش تند کاربران فضای مجازی همراه شد. در این ویدئو فردی یک کودک زباله‌گرد را داخل سطل زباله پرت می‌کند و به همراه دوست خود به این صحنه می‌خندد.

تبریز امروز:

 انتشار فیلمی از آزار و اذیت یک کودک کار توسط چند جوان با واکنش تند کاربران فضای مجازی همراه شد.

در این ویدئو فردی یک کودک زباله‌گرد را داخل سطل زباله پرت می‌کند و به همراه دوست خود به این صحنه می‌خندد.

 ​به نقل از فارس، وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی ایران از شکایت از اهانت کننده به کودک زباله‌گرد خبر داد و گفت: اگر این فرد شناسایی شود، حتما از وی شکایت می‌کنیم. جلساتی را با دوستان‌مان در شهرداری تهران داشتیم تا موضوع کودکان زباله‌گرد مدیریت شود؛ با توجه به اینکه پیمانکاران شهرداری متولی بازیافت زباله‌ها هستند، عنوان شد با پیمانکارانی که از کودکان برای انجام کارهای بازیافت‌شان استفاده می‌کنند، برخورد شود.

 مدتی است که چالشی در شبکه‌های اجتماعی در سراسر دنیا به راه افتاده است، به این شکل که افراد از آزار و و اذیت مردم فیلم می‌گیرند و دیگران را به نوعی مورد تمسخر قرار می‌دهند و به آن‌ها می‌خندند. سپس این فیلم را در صفحات مجازی خود منتشر می‌کنند و کلیک جمع می‌کنند.

متأسفانه این چالش بی‌رحمانه چند روزی است که در شبکه‌های اجتماعی کاربران ایرانی نیز به چشم می‌خورد، که البته با واکنش‌های تند و خشمگینانه همگان روبه‌رو شده است.

ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن فردی بی‌وجدان، کودک کاری را مورد تمسخر قرار داده و او را داخل سطل زباله پرت می‌کند و در اوج وقاحت به همراه دوست خود به این صحنه می‌خندد.


نظرات کاربران


@