اروپا

اسب های ایرلندی

تاریخ انتشار : ۰۸:۱۰ ۰۸-۰۹-۱۳۹۸

کری بوگ پونی یک نژاد بومی پرقدرت و کوچک است . کری بوگ پونی دارای یک سر زیبا و باهوش و دارای چشم بزرگ است. بدنش جمع و جور است. کری بوگ پونی بسیار سخت و مقاوم است و در مقابل بسیاری از بیماری های اسب نیز مقاومت دارد و از قدرت بالایی برخوردار است. دارای استخوان بندی قوی است و می تواند وزن سنگین خود را تحمل کند. به طور سنتی از آن به عنوان یک بارکش سنگین در حیوانات استفاده می شده است.

تبریز امروز:

اسب های ورزشی ایرلندی با موفقیت در بالاترین سطح از هر رشته سوارکاری به رقابت می پردازند. برای نسل ها ،این اسب ها هر سال صاحب رتبه بندی های بالا بوده اند. اسب ایرلندی یک انتخاب خوب برای سوار آماتور است.

 

کری بوگ پونی یک نژاد بومی پرقدرت و کوچک است . کری بوگ پونی دارای یک سر زیبا و باهوش و دارای چشم بزرگ است. بدنش جمع و جور است.

کری بوگ پونی بسیار سخت و مقاوم است و در مقابل بسیاری از بیماری های اسب نیز مقاومت دارد و از قدرت بالایی برخوردار است. دارای استخوان بندی قوی است و می تواند وزن سنگین خود را تحمل کند. به طور سنتی از آن به عنوان یک بارکش سنگین در حیوانات استفاده می شده است.

این نژاد نادر یک اسب خانوادگی ایده آل سرگرم کننده است. نسل آن در مزارع کوچک  قادر به انجام  کار در طیف گسترده ای از رشته ها شده است

 


نظرات کاربران


@