سوریه

در راه خان شیخون

تاریخ انتشار : ۰۹:۴۷ ۲۸-۰۵-۱۳۹۸

خان شیخون شهر اسنراتژیک سوریه در مسیر ادلب - دمشق در حال تصرف توسط نیروهای دولتی است ، هواپیماهای نظامی پایگاه های نیروهای مخالف را یک یک از آسمان مورد ضربه قرار می دهند. شهر خان شیخون در استان ادلب سوریه از پنج سال پیش در تصرف شورشیان است و دولت بشار اسد می‌گوید در پی نبردهای اخیر، وارد بخش‌هایی از این شهر شده است.

تبریز امروز:

 

خان شیخون شهر اسنراتژیک سوریه در مسیر ادلب - دمشق در حال تصرف توسط نیروهای دولتی است ، هواپیماهای نظامی پایگاه های نیروهای مخالف را یک یک از آسمان مورد ضربه قرار می دهند. این ویدئو توسط شبکه خبری آبخازیان Abkhazian Network News Agency در 18 آگوست انتشار یافت . شهر خان شیخون در استان ادلب سوریه از پنج سال پیش در تصرف شورشیان است و دولت بشار اسد می‌گوید در پی نبردهای اخیر، وارد بخش‌هایی از این شهر شده است.

 

ارتش سوریه روز دوشنبه ۲۸ مرداد به یک کاروان نظامی ترکیه در ادلب حمله هوایی کرد، و همزمان مقام‌های ترکیه از کشته شدن دستکم سه غیرنظامی در این حمله خبر دادند.

 

گفته می شوده این گروه، هواپیماهای سوری این کاروان نظامی ترکیه را که به سوی خان شیخون در حرکت بود بمباران کردند و نظامیان ترک در «معرة النعمان» در نزدیکی خان شیخون متوقف شدند.

 


نظرات کاربران


@