دادستان لاهیجان در اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز درگیلان

ویروسی به نام تهرانی به جان گیلان افتاده و همه جا را می خرند

تاریخ انتشار : ۰۲:۴۶ ۳۰-۰۳-۱۳۹۸

دادستان لاهیجان در سخنان دردمندانه خود درهمایش حفظ بیت المال استان گیلان در لاهیجان در باره مشکلات زمین خواری و ساخت وسازهای غیرمجاز درگردنه حیران در آستارا ، تالش، رشت و لاهیجان به افشاگری پرداخت و خواستار چاره اندیشی در این زمینه شد. رضارحمانی با نشان دادن تصاویری در این همایش به عنوان مدعی العموم از ساختمان مجلل یک نماینده مجلس وساخت استخر شنای اشرافی وی تا ساختمان سازی در سواحل دریا و ساخت ویلا در اراضی کشاورزی از سوی آقازاده ها، هدیه پنج هزار متر مربع زمین به بنیاد مسکن گیلان در قبال دادن مجوز بدون کاربری به یکی فرد صاحب نفوذ اشاره کرد.

تبریز امروز:

به گزارش پایگاه خبری لاهیجان :

دادستان لاهیجان در سخنان آتشین ودردمندانه خود درهمایش حفظ بیت المال استان گیلان در لاهیجان در باره مشکلات زمین خواری و ساخت وسازهای غیرمجاز درگردنه حیران در آستارا ، تالش، رشت و لاهیجان به افشاگری پرداخت و خواستار چاره اندیشی در این زمینه شد.

رضارحمانی با نشان دادن تصاویری در این همایش به عنوان مدعی العموم از ساختمان مجلل یک نماینده مجلس وساخت استخر شنای اشرافی وی تا ساختمان سازی در سواحل دریا و ساخت ویلا در اراضی کشاورزی از سوی آقازاده ها، هدیه پنج هزار متر مربع زمین به بنیاد مسکن گیلان در قبال دادن مجوز بدون کاربری به یکی فرد صاحب نفوذ اشاره کرد.

وی اظهارداشت: سلبریتی ها و آقازاده ها در این استان زمین ها را می خرند و ساخت و ساز می کنند و زور ما به آنها نمی رسد.

دادستان لاهیجان: در قلعه رودخان فومن شهرک زاینده رود ساختند، آیا در اصفهان شهرک سفیدرود داریم؟

 بسیاری از تصمیمات در استان و استانداری گرفته می شود و از قدرت دادستانی در شهرستان کاری بر نمی آید و گاهی پنج سال درگیر یک پرونده می شویم و سرانجام هم نتیجه ای نمی گیریم.

Related image

وی یادآور شد: درگردنه حیران آستارا 20 سال پیش چند خانه بیشتر وجود نداشت و اما در حال حاضر کل هیران را دارند غورت می دهند و مسئولان چشم خود را روی آن بسته اند.

دادستان لاهیجان گفت: بیگانکان حق ندارند طبق قانون اساسی مستقیما در کشور زمین خریداری نمایند اما گونی گونی پول از خارج آوردند ییلاقات تالش از جمله سوباتان را خریدند.

Image result for ‫ییلاقات تالش از جمله سوباتان  ساخت و ساز‬‎

▫️وی با بیان این جمله که اسرائیل بلای آسمانی نبود که بر فلسطینیان نازل شود افزود: گیلان دارد فلسطین می شود و غیربومی ها در قلعه رودخان فومن شهرک زاینده رود ساختند آیا در اصفهان شهرک سفیدرود داریم؟


نظرات کاربران


@