آزاد سازی کنترل شده و تدریجی روانگردان های قارچی در ایالات متحده برای مصارف دارویی

قارچ جادویی برای درمان افسردگی

تاریخ انتشار : ۱۹:۳۹ ۲۰-۰۳-۱۳۹۸

قارچهای Psilocybin در مراسم مذهبی و مراسم مذهبی باستان استفاده می شدند آنها در روی سنگ هنری در اروپا و آفریقا به تصویر کشیده شده بودند، اما بیشتر در مجسمه های قدیمی کلمبیایی در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی دیده می شوند.برخی محققان امیدوار هستند که مطالعات جدید به psilocybin ها، و همچنین دیگر روانگردان ها امکان تایید پزشکی به عنوان یک ابزار درمان را فراهم آورد.

تبریز امروز:

یک قارچ psilocybin یکی از گروه های پلیفیلتیک قارچی است که شامل هر یک از ترکیبات مختلف روانگردان از جمله psilocybin، psilocin و baeocystin است.

قارچهای Psilocybin ممکن است در مراسم مذهبی و مراسم مذهبی باستان استفاده شوند.  آنها ممکن است در روی سنگ هنری در اروپا و آفریقا به تصویر کشیده شده باشند، اما بیشتر در مجسمه های قدیمی کلمبیایی در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی دیده می شوند.

تحقیقات جدید نشان داده است که داروهای psilocybin - مواد دارویی با قارچهای جادویی - برای درمان افسردگی موثر هستند و شهرهای ایالات متحده در حال قانونی ساختن  و مجاز کردن آن ها هستند.

دانشمندان می گویند psilocybin بر روی سیستم های سروتونین برای افزایش پاسخ های احساسی و تشویق افراد برای مقابله با افسردگی عمل می کند ، که می تواند تغییرات پایدار در ذهن تنظیم کند.

تحقیقات در امپریال کالج لندن در سال 2016 به پایان رسید که اولین مطالعه مدرن برای درمان افسردگی مقاوم به درمان با psilocybin بود. در ماه ژانویه امسال، تحقیقات مرحله دوم خود را آغاز کرد: یک تلاش بلند پروازانه برای آزمایش psilocybin در یک گروه بزرگتر و با سخت تر علمی و مقایسه عملکرد دارو با اسکلیتوپام، یک داروی ضد افسردگی معمولی بود .

برخی محققان امیدوار هستند که مطالعات جدید به psilocybin ها، و همچنین دیگر روانگردان ها امکان تایید پزشکی به عنوان یک ابزار درمان را فراهم آورد. FDA سازمان غذا و داروی ایالات متحده  MDMA (که معمولا به عنوان ecstasy شناخته می شود) را در  وضعیت مرحله 3 آزمایش خود قرار داده است که به طور سریع روند تایید خود را طی می کند. سیلوسیبین نیز خود تحت دو آزمایش بالینی جداگانه قرار می گیرد.

 در همین حال، جریان جرم نبودن مصرف سیلوسیبین  سرعت می یابد. اخیرا در اوکلند کالیفرنیا شورای شهر به اتفاق آرا به رد قاچاق بودن تعدادی از گیاهان روانگردان، از جمله قارچ و کوکتی رای دادند. رای دهندگان شهر دنور در ماه مه اقدام مشابهی را تصویب کرد. و اورگون در سال 2020 اقداماتی را برای دسترسی به سیلوسیبین  "psilocybin " تحت کنترل را در نظر میگیرد، در حالی که مجازات برای داشتن ان را تخفیف می دهد

 

منبع: pharmamanufacturing


نظرات کاربران


@