خودروهای لوکس در نمایشگاه خودروی ژنو

تاریخ انتشار : ۰۱:۳۴ ۱۸-۱۲-۱۳۹۷

نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو یک نمایش سالانه خودرو است که در ماه مارس در شهر سوئیس ژنو برگزار می شود، اولین بار در سال 1905 این نمایشگاه برگزار شد، این نمایشگاه تقریبا تمام مدل های اصلی موتورهای احتراق داخلی در تاریخ خودرو، همراه با ماشین های بنزینی و بخار از آغاز قرن را میزبانی کرده است.

تبریز امروز:

نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو (فرانسه: Salon international de l'automobile) یک نمایش سالانه خودرو است که در ماه مارس در شهر سوئیس ژنو برگزار می شود.  محل نمایشگاه در پالکسو، مرکز کنوانسیون واقع در کنار فرودگاه بین المللی ژنو واقع شده است. این سالن توسط Organisation Internationale des Constructeurs d'Automobiles سازماندهی شده است و مهمترین نمایشگاه بزرگ بین المللی خودرو محسوب می شود.

اولین بار در سال 1905 این نمایشگاه برگزار شد، این نمایشگاه تقریبا تمام مدل های اصلی موتورهای احتراق داخلی در تاریخ خودرو، همراه با ماشین های بنزینی و بخار از آغاز قرن را میزبانی کرده است. نمونه های اولیه، تجهیزات جدید، پیشرفت های فنی، مشارکت های بین المللی، و همچنین بحث های سیاسی و اجتماعی، در این نمایشگاه مطرح می شوند. این  به عنوان یک زمینه بازی یکسان برای سازندگان خودرو در جهان است، زیرا که سویس صنعت خودرو ملی خود را ندارد. 

 

 


نظرات کاربران


@