ثروت شماره یک ؛ طلاق پرهزینه

آمازن در تلاطم ثروت و بحران خانواده

تاریخ انتشار : ۱۱:۲۴ ۲۰-۱۰-۱۳۹۷

جف بزوس مدیر اجرایی آمازون و همسرش مک کینزی بزوس تصمیم به طلاق و جدایی پس از دادگاه های طولانی گرفتند.در این هفته آمازون بار دیگر ارزشمندترین شرکت وال استریت هفته شد، که در واقع ارزش آن بیشتر از مایکروسافت گردید. ثروت بزوس به لطف سهام خود در آمازون، به 160 میلیارد دلار افزایش یافته است.

تبریز امروز:

جف بزوس و مک کینزی

مک کینزی و جف بزوس

جف بزوس مدیر اجرایی آمازون و همسرش مک کینزی بزوس تصمیم به طلاق و جدایی پس از دادگاه های طولانی گرفتند.

اعلان طلاق جف بزوس

در این هفته آمازون بار دیگر ارزشمندترین شرکت وال استریت هفته شد، که در واقع ارزش آن بیشتر از مایکروسافت گردید. ثروت بزوس به لطف سهام خود در آمازون، به 160 میلیارد دلار افزایش یافته است.

بزوس فروشگاه های وال مارت آمازون را در سال 1994 تاسیس کرد. درابتدای کار به عنوان یک کتابفروشی آنلاین و سپس آمازون هر رده از محصولات را در اختیار داشت.

جف بزوس، موسس آمازون، اکنون به لطف جمعه سیاه بیش از 100 میلیارد دلار ثروت دارد.

لورن سانچز و جف بزوس

لوران سانچز و جف بزوس همسایگان ثروتمند

در سایه جف یزوس آمازون Kindle e-reader را راه اندازی کرد و توزیع کتاب و خواندن را تغییر داد. این شرکت پیشگام در محاسبات ابری نیز گردید.

Kindle e-reader آمازون  یک سری از ریدر های الکترونیکی است که توسط آمازون به بازار عرضه شده است. دستگاه های Kindle آمازون کاربران را قادر می سازد تا به وسیله ی شبکه های بی سیم به فروشگاه های Kindle جهت مرور ، خرید، دانلود و خواندن کتاب های الکترونیکی، روزنامه ها، مجلات و سایر رسانه های دیجیتال دسترسی یابند.

در ماه نوامبر، آمازون سرمایه مالی و سیاسی اش را برای ایجاد دفاتر عظیم جدید انتخاب کرد، که از پایگاه اصلی خود در سیاتل جدا شده و برنامه های خود را برای ایجاد بیش از 25 هزار شغل در شهر نیویورک و منطقه ای در خارج از واشنگتن اجرا نماید.


نظرات کاربران


@