ع لیرغم مخالفت ترامپ با قانون مهاجرت زنجیره ای

اخذ گریم کارت امریکا برای پدر زن و مادر زن ترامپ

تاریخ انتشار : ۲۳:۱۹ ۱۸-۰۵-۱۳۹۷

علیرغم اینکه ترامپ بارها و بارها درسخنرانی های خود به آنچه که "مهاجرت زنجیره ای" نامیده می شود،اعتراض کرده بود که در آن افراد بزرگسال می توانند اقامت خود را در ایالات متحده با استفاده از مجوز اقامتی اقوامشان به دست آورند. در روز پنج شنبه، پدر و مادر ملانیا همسر ترامپ یعنی مادر زن و پدر زن اسلونیایی او ، ویکتور و آمالیا ناواس، با استفاده از همان برنامه مهاجرتی مبتنی بر خانواده، در یک مراسم خصوصی در منهتن، شهروند ایالات متحده شدند.

تبریز امروز:

 علیرغم اینکه ترامپ بارها و بارها درسخنرانی های خود به آنچه که "مهاجرت زنجیره ای" نامیده می شود،اعتراض کرده بود که در آن افراد بزرگسال می توانند اقامت خود را در ایالات متحده با استفاده از مجوز اقامتی اقوامشان به دست آورند.

در روز پنج شنبه، پدر و مادر ملانیا همسر ترامپ یعنی مادر زن و پدر زن اسلونیایی او ، ویکتور و آمالیا ناواس، با استفاده از همان برنامه مهاجرتی مبتنی بر خانواده، در یک مراسم خصوصی در منهتن، شهروند ایالات متحده شدند.

وکیل مدافع مایکل وایلز در پاسخ به این سوال که آیا آناناز طریق "مهاجرت زنجیره ای" شهروندی به دست آورده اند، گفت: "من فکر می کنم ، این چنین باشد."

وی گفت که مهاجرت زنجیره ای ، بدترین روش در فرایند مهاجرت در رابطه با احیای خانواده است.

ملانیا ترامپ در مرحله اول از والدین خود برای دریافت کارت سبز حمایت کرده است و اکنون روند شهروندی برای آنان در صورت واجد شرایط شدن ادامه خواهد یافت .

ترامپ، حتی در حالیکه اقوام همسرش در حال  استفاده از قانون مهاجرت بودند ، آن را محکوم کرد. در ماه نوامبر ترامپ در توییتر اعلام داشت، "مهاجرت چینی باید به پایان برسد! بعضی از مردم وارد کشور می شوند، و تمام خانواده خود را با خود به ارمغان می آورند، که واقعا می تواند بد باشد. قابل قبول نیست!"

 


نظرات کاربران


@