اطلاعات در اختیار ابزار سازهای دنیای دیجیتال!

داده های شخصی افراد و دوستانشان در شبکه توزیع داده های فیس بوک!

تاریخ انتشار : ۱۱:۳۳ ۱۴-۰۳-۱۳۹۷

فیس بوک داده ها شخصی کاربران خود را حداقل به 60 شرکت از جمله به آمازون، اپل، بلک بری، مایکروسافت و سامسونگ ارائه کرده است،مقامات فیس بوک از به اشتراک گذاری داده ها با عنوان انطباق با سیاست های حفظ حریم خصوصی خود براساس توافق نامه سال 2011 با کمیسیون تجارت فدرال و تعهدات شرکت به کاربران دفاع کرده اند. آنها گفتند که از مواردی اطلاعی ندارند که اطلاعات اشتراک یافته مورد سو استفاده قرار گرفته باشد.

تبریز امروز:

فیس بوک داده ها شخصی کاربران خود  را حداقل به 60 شرکت از جمله به آمازون، اپل، بلک بری، مایکروسافت و سامسونگ ارائه کرده است .

میزان این مشارکت پیش از این گزارش نشده بودند و ماجرا به نگرانی های مربوط به حفاظت از حریم خصوصی فیس بوک افزوده است .
این شرکت در سال جاری اعلام کرد که برخی شرکت ها از دسترسی به اطلاعات مانند نوعی که توسط شرکت مشاوره سیاسی کمیریج آنالتیکا مورد سوء استفاده قرار گرفته بود، محدودیت دارند. اما فیس بوک متوجه دسترسی سازندگان تلفن های همراه، تبلت ها و سایر سخت افزارها از نبوده است .
مقامات فیس بوک از به اشتراک گذاری داده ها به عنوان منطبق با سیاست های حفظ حریم خصوصی خود براساس توافق نامه سال 2011 با کمیسیون تجارت فدرال و تعهدات شرکت به کاربران دفاع کرده اند. آنها گفتند که از مواردی اطلاعی ندارند که اطلاعات اشتراک یافته  مورد سو استفاده قرار گرفته باشد.


نظرات کاربران


@