ملاقات ترامپ با کیم!

تاریخ انتشار : ۱۴:۵۶ ۱۲-۰۳-۱۳۹۷

ترامپ بعد از نشست در کاخ سفید با نماینده عالی رتبه کره شمالی، به خبرنگاران گفت: ما قصد آغاز یک روند را داریم ، من نامه ای شخصی از آقای کیم دریافت کرده ام. ما در روز 12 ژوئن در جلسه با رهبر کره شمالی شرکت می کنیم و فکر می کنم این احتمالا بسیار موفق خواهد بود و در نهایت یک روند رو به رشد خواهد بود. وی گفت که تحریم های اقتصادی در این مدت باقی خواهد ماند، اما او آنرا بیشتر نخواهد کرد، زیرا مذاکرات ادامه خواهد یافت و حتی از عبارت «فشار حداکثر» که او برای توصیف استراتژی خود استفاده کرده است، حمایت می کند.

تبریز امروز:

Pompeo says he doesn't know if Kim-Trump summit will happen

 رئیس جمهور ایالات متحده در ماه جاری برای  نشست با رهبر کره شمالی، کیم جونگ اون، در ماه می به سنگاپور پرواز خواهد کرد، در حال حاضر مذاکرات بیشتر از یک بار پیش بینی شده است. ترامپ اعلان داشته است که  در این شرایط  فشار بیشتری برکره شمالی وارد نخواهد کرد ، هرچند که تحریم های قبلی به قوت خود باقی می ماند.

هشت روز پس از آنکه به طور ناگهانی ترامپ جلسه با رهبرکره شمالی را لغو کرد ؛ وی مجددا در یک چرخش آمادگی خود را برای ملاقات اعلان داشت .

 

 

 ترامپ بعد از نشست در کاخ سفید با نماینده عالی رتبه کره شمالی، به خبرنگاران گفت: ما  قصد آغاز یک روند را داریم ، من  نامه ای شخصی از آقای کیم دریافت کرده ام. ما در روز 12 ژوئن در جلسه با رهبر کره شمالی شرکت می کنیم و فکر می کنم این احتمالا بسیار موفق خواهد بود و در نهایت یک روند رو به رشد خواهد بود.

وی گفت که تحریم های اقتصادی در این مدت باقی خواهد ماند، اما او آنرا بیشتر نخواهد کرد، زیرا مذاکرات ادامه خواهد یافت و حتی از عبارت «فشار حداکثر» که او برای توصیف استراتژی خود استفاده کرده است، حمایت می کند.


نظرات کاربران


@